Güzellik

Sephora’nın Beklenen İndirimi Başlıyor…
2027

Kozmetik Tutkunlarının Heyecanla Beklediği Sephora’nın Geleneksel İndirim Kampanyası Başlıyor...

Parfümünle Yazı Isıtmak İstiyorsan; Shıseıdo’dan Zensun…
2166

Havaların Isınmasıyla Ağır Kokulu Parfümlerin Hakimiyeti De Sona Erdi. Yazın Kıyafet Tercihlerimizi Nasıl Ki Daha Hafif Olanlardan Yana Kullanıyorsak, Parfümlerimizi De Aynı Şekilde Seçmemiz Gerekiyor. Baharın Ve Yazın Sıcak Günlerinde Herkes Daha Taze Ve Hafif Kokularla Kendini Yenilemek İstiyor. Shiseido’nun, 100 Ml’lik Şişesi İle Kadınlar İçin Sınırlı Sayıda Ürettiği Ve Parfüm Ustası Michel Almairac Tarafından Tasarlanan Zensun, Büyülü Kokusuyla Sizi Yazın Çiçek Açmaya Davet Ediyor.

Max Factor “Colour Elıxır” ile  Dudaklar Daha Canlı ve Sağlıklı!
1773

Max Factor Colour Elixir, kaybettiği nemi sadece yedi günde geri kazandırarak dudaklarınızı beslerken aynı zamanda da canlı renkleriyle muhteşem görünmenizi sağlıyor.

Düğün Öncesi Gelinleri Ferahlatan Uygulama
2208

Düğün mevsimi açılıyor, birbirinden güzel gelinler en güzel olmak için, damatlar ise en yakışıklı olmak için şıklık yarışına giriyor. Düğün günü yaklaştıkça, istediği forma kavuşamayan, yoğun çalışma temposu içinde olan, hazırlıkların stresinden bunalan ve tüm bunların yanı sıra kilo vermek isteyen gelin ve damat adaylarının içini Cooltech teknolojisi ferahlatıyor. 

Kadınların 1 numaralı Tercihi NIVEA Duşta Kullanılan Vücut Kremi sunar: Duşta Kakao Keyfi!..
2840

Türk kadınlarının en çok tercih ettiği vücut kremi* NIVEA Duşta Vücut Kremleri, kakaolu yeni ürünüyle duşta cilt bakımı yapma keyfini artırıyor. Normal ve kuru ciltler için uygun olan NIVEA Duşta Vücut Kremi Kakao Keyfi, hoş kokusuyla şımartırken, hızlı emilen formülü sayesinde cildi anında nemlendirip, yumuşacık ve ipeksi bir dokunuş hissi veriyor.

Prada Candy Florale..
2177

Prada’nın son parfümü, Prada Candy Florale, Candy için özel olarak yaratılmış imgesel bir çiçekten esinlenilerek ortaya çıktı. İsterdiği her çiçeğe sahip olabilen Candy, kendisi için eşsiz ve sofistike bir çiçeği tercih etti.

Douglas Parfümeri’den Anneleri Gülümseten Hediyeler..
2334

Güzellik Partneriniz Douglas, “Anneler Günü”ne özel birbirinden farklı hediye seçenekleri ile annelerin kalbini fethediyor…Güzelliğine önem veren ve kendine güvenen kadınların tercihi Douglas, eşsiz annelere eşsiz ürünler sunuyor. Cilt bakımından makyaja, vücut bakım setlerinden parfüm çeşitlerine kadar dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran Douglas, “Anneler Günü”nde de hediye alternatifi için öncelikli parfümeri mağazası oluyor.

Güzellik o Kadar da “Tuzlu” değil...
2186

Tuz insanların ilk bulduğu ve kullandığı doğal kaynaklı minerallerden biri. Eski çağlardan beri besinleri saklamakta ve tatlandırmakta yaygın olarak kullanılan tuz, mucizevi şifalar içeriyor. Cilt problemlerinden stresle mücadeleye işte “Tuz”dan mucizevi çözümler…

Sephora ile en Kalıcı ve Görkemli Kombini Yap, Hediye Paketini Kazan!
2327

Sephora, kalıntı bırakmayan dokusu ile 10 saat kalıcılık sunan yeni ruju Rouge Infusion ile www.bukombin.com ‘da özel bir projeyi hayata geçiriyor. Sephora, en kalıcı ve görkemli kombini yapan güzellik tutkunlarına muhteşem bir hediye paketi kazanma şansı sunuyor.

Aqualibrium Cilt Temizliğini Keyfe Dönüştürün..
2380

Nazik temizleyicileri, gözenekleri arındırıcı toniği ve hedef odaklı maskeleriyle cildinizi yeniler ve canlandırır...

EN GÜNCEL