Lale Devri

Birbirinden güzel diziler TV ekranlarında sezonun açılması ile yerlerini almaya başladı. Biz, seyirciler de beğendiğimiz dizileri seyretmeye başladık. Yanılmıyorsam, hemen arkadaşlar arasında veya ev halkı arasında yorumlar yapılmaya başlandı gibi. Şu bölümde kullanılan evin mobilya ve aksesuarı, karekterin elbisesi, ayakkabıları veya takıları çok şıktı a bak ne kadar yakışmış vs.. denildiğini duyuyor gibiyiz…
 
Dizilerde kim ne giymiş, hangi markalar sponsor olmuş...
 
Dizide gördüğümüz kıyafetler gözümüze nasıl da çekici geliyor, kıyafetleri karektere göre kombinleyen stil danışmanları işte burada devreye giriyor. Çünkü; oyuncuların kamera karşısına geçmeden her detayını onlar hazırlıyor. Siz değerli dizisponsorlari.com takipçileri için set arkasında stil danışmanları(styling) tarafından hazırlanan oyuncuların görsellerini paylaşmaya başlıyoruz.
 
 
Zümrüt'ün sezon finalindeki gömleği ve pantolonu...
4051

Fox Tv ekranlarında sezon finali yapan Lale Devri dizisinde Hatice Aslan'ın canlandırdığı Zümrüt karakterinin giydiği kot gömleği ve pantolonu hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Azra'nın lale devri sezon finali kıyafetleri..
4986

Fox tv.ekranlarının sevilen dizisi,Lale devri dizisi 117.bölümünde Azra (Deniz Barut)'nın giydiği kot gömlek ve pantolonunun markası hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Reyhan'ın dantel bluzu ve yeşil pantolonu...
4204

Fox tv ekranlarında yayınlanan, yakın zamanda sezon finali yapan Lale Devri dizisinde Reyhan (Ayten Soykök)'ın giydiği dantel bluzu İpekyol, yeşil pantolonu ise Twist markasıdır. Fotoğraf galerisi için tıklayınız. 

Lale devri toprak'ın sezon finali kıyafetleri..
5184

Fox tv.ekranlarının sevilen dizisi Lale devri' nin sezon finalinde toprak karekterinin giydiği ve sezonun trendlerinden olan çiçek desenli gömlek ve mint yeşili pantolonunun markası hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Zümrüt Taşkıran'ın lale devri sezon finali kıyafetleri..
3617

Lale Devri dizisinin 117.bölümünün sezon finalinde Zümrüt (Hatice Aslan) Taşkıran'ın çınar'la tartışdığı sahnede giydiği uzun beyaz yaka kısmı mavi olan ceketi Elaidi, pantolonu ise Gamze saraçoğlu tasarımıdır.

Azra'nın askılı siyah eteği..
3887

Fox tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Lale Devri dizisinin 116.bölümünde Azra (Deniz Barut) karakterinin giydiği askılı, uzun siyah eteğinin markası  Bozsisters..

Lale Devri dizisi Azra'nın tasarım eteği ve buluzu...
3572

Lale devri dizisinde Azra karakterinin dizide giydiği  krep taş detaylı buluz ve deri detaylı eteğinin tasarımı Ece salıcı'ya aittir. Azra'nın giydiği ,Ece salıcı etek veya ece salıcı buluzu satın almak veya koleksiyonu incelemek için tıklayınız..

Lale Devri Hatice Aslan'nın 115.bölüm elbisesi..
3095

Lale Devri dizinin 115.bölümünde Zümrüt Taşkıran (Hatice Aslan)'ın toprağın vurulması ile ilgili haberleri seyrettiği sahnede giydiği krem ve siyah tonlarındaki tasarım elbisenin markası hakkında bilgi almak için tıklayınız...

Lale devri 114.bölüm bölüm Azra'nın elbisesi..
3340

Fox tv ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisinin 114.bölümünde toprak'ın yanına düğün hazırlıklarını görmek için gittiği sahnede Azra'nın giydiği kolları altın tonlarındaki lacivert elbisesi Elif cığızoğlu tasarımıdır.

Lale devri Hacite Aslan'ın  desenli elbisesi..
3380

Lale Devri dizisinin 114.bölümünde Hatice Aslan'ın hastaneye gittiği sahnede giydiği desenli şık elbisesinin markası ve tasarımcısı hakkında bilgi almak için tıklayınız..

EN GÜNCEL