Herşey Yolunda Merkez

Herşey Yolunda Gizem Hatipoğlu'nun elbisesi...
4226

Show Tv ekranlarında yayınlanan, ismi  ''Herşey Yolunda'' olarak değişen dizinin 18.bölümünde konuk oyuncu olarak dahil olan Gizem Hatipoğlu'nun giydiği plaj elbisesi Şile'den satın alınmıştır. Bilgi: Neslihan Çelikbilek (Herşey Yolunda Merkez dizisi Styling)

Herşey Yolunda Merkez Selçuk ve Yasemin'in kıyafetleri...
3954

Herşey Yolunda Merkez dizisinin 18.bölümünde Selçuk ve Yasemin'in akşam sahilde yürürken üzerlerinde olan kıyafetler... Selçuk'un uzun kollu tişörtü ve kot pantolonu Zara, Yasemin'in elbisesi ise Explosion, altın sarısı ayakkabısı ise Koton markasıdır. Bilgi: Neslihan Çelikbilek (Herşey Yolunda Merkez dizisi Styling)

Yasemin'in lacivert elbisesi...
3336

Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile adından söz ettiren Herşey Yolunda Merkez dizisinin oyuncularından Yasemin (Aslıhan Güner)'in 18.bölümde oteldeyken giydiği lacivert önden düğmeli, belinde ince kemeri olan elbisesi Koton markasıdır. Bilgi: Neslihan Çelikbilek (Herşey Yolunda Merkez dizisi Styling)

Herşey Yolunda Merkez İpek Tuzcuoğlu'nun gömleği...
3514

Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden Herşey Yolunda Merkez'in 18.bölümünde İpek Tuzcuoğlu'nun canlandırdığı Serap'ın giydiği kareli gömleği Zara markasıdır. Bilgi: Neslihan Çelikbilek (Herşey Yolunda Merkez dizisi Styling)

Herşey Yolunda Merkez Yasemin'in sarı elbisesi...
2891

Show Tv ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan gençlik dizisi Herşey Yolunda Merkez dizisinin güzel oyuncularından Aslıhan Güner'in canlandırdığı Yasemin'in 18.bölümde Selçuk ile buluşmaya gittiği sahnede giydiği sarı elbisesi Sabra, küpeleri ise Masal Atölyesi'nden... Bilgi: Neslihan Çelikbilek (Herşey Yolunda Merkez dizisi Styling)

EN GÜNCEL