O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Hadise'nin Siyah Elbisesi
8412

Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye programında Hadise'nin giymiş olduğu  siyah elbisesi HadiseForTwist tasarımıdır.

O Ses Türkiye Yarışmacı kıyafetleri...
7354

O Ses Türkiye yarışma programının düellolarında yarışmacılar seslerinin dışında giydikleri kıyafetleriylede dikkat çektiler.Melis köksal,Esra Yöndeş ve Emine Başol  performaslarını sergilerken Forever New 'in koleksiyonundan ürünler tercih ettiler. Yarışmacı kıyafetlerini incelemek için tıklayınız..

O Ses Türkiye Hadise'nin çiçekli elbisesi..
11189

Star Tv. ekranlarında pazartesi ve salı akşamları yayınlanan ,O Ses Türkiye yarışma programında Hadise'nin bir kaç bölümde giydiği ve site üyelerimiz  tarafından merak edilip bir çok defa sorulan Hadise'nin çiçek desenli elbisesi Zara markadır. Markanın online satış sitesinde fiyatı 139,95 TL. olup satın almak için tıklayınız..

O Ses Türkiye Murat Boz'un gri sweat'i..
8203

Star Tv. ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışma programının 26 kasım 2013 tarihli bölümünde Murat Boz'un giydiği gri omuz kısımları deri detaylı sweati Fc Plus markadır.

O Ses Türkiye Ebru Gündeş'in beyaz Desenli Gömleği..
17165

O Ses Türkiye yarışma programının 26 kasım 2013 tarihli bölümünde Jüri üyesi Ebru gündeş'in bordo pantolonunun üzerine giydiği kırmızı desenli beyaz gömleği Gülnur Güneş Tasarımıdır.Ayrıca Ebru gündeş'in yüzüğü ise Evren Kayar tasarımıdır.

O Ses Türkiye Ebru Gündeş'in Yeleği..
6517

Star tv.ekranlarında pazartesi ve salı akşamları yayınlanan O Ses Türkiye'nin  Jüri üyesi Ebru Gündeş'in geçtiğimiz haftaki bölümlerde giydiği yelek Ayşe Armağan Tasarımıdır.

O Ses Türkiye Ebru Gündeş'in kıyafeti..
14521

Star Tv.ekranlarında pazartesi ve salı akşamları yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına bu sezon giren jüri üyesi Ebru Gündeş'in 12 kasım 2013 tarıhli yayında giydiği kıyafeti Nihan Buruk tasarımıdır.

O Ses Türkiye Murat Boz'un mavi gömleği..
5933

Star tv ekranlarında Pazartesi ve salı akşamları yayınlanan O ses Türkiye yarışma programının yakışıklı  jüri üyesi murat boz 'un üzerindeki  mavi nokta detaylı gömlek Fc Plus markadır.

Murat Boz'un O Ses Türkiye'deki kot gömleği...
10764

Star tv ekranlarında yayınlanan yeni sezonda jürisinde değişiklikler olan O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonun ilk  programında Murat Boz'un giydiği kot gömleği Fc Plus markasıdır. 

Hülya Avşar Başbakanla görüşecek..
2404

Başbakan Erdoğan’dan Gezi olaylarıyla ilgili görüşme talebinde bulunan Hülya Avşar’a Başbakanlıktan olumlu cevap geldi. Geçen hafta, Twitter’da Gezi Parkı olayları ile ilgili bir yazı yazan ve  Başbakan’dan randevu talep eden Avşar, Başbakanlıktan kendisine geri dönüş yapıldığını belirterek, “Ne olacağını önümüzdeki hafta açıklayacağım. Bir görüşme olacak” dedi.

O Ses Türkiye yarı final kıyafetleri...
6050

Dün akşam Star tv ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının yarı finalinde birbirinden güzel sese sahip olan yarışmacılar kıyasıya yarıştılar. Yarışmacılar performansları kadar kıyafetleri ile de jüri üyerlerinden tam not aldılar. 

O Ses Türkiye'de çeyrek final kıyafetleri...
5851

Pazartesi akşamları Star tv ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'de Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar’ın koçluğundaki  yarışmacılar  Türkiye’nin en iyi sesi olmak için birbirleriyle kıyasıya yarışırken en güzel performanslarını yarı finale kalabilmek için sergilediler. 

Murat Boz'un beyaz trikosu...
12111

 O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden olan Murat Boz'un giydiği pirinç örgülü V yaka beyaz trikosu Fc Plus'tan... Murat Boz'un trikosunu satın almak için tıklayınız. 

O Ses Türkiye'de Murat Boz'un takıları...
9277

O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden başarılı sanatçı Murat Boz'un taktığı büyük kuru kafalı yüzüğü, taç yüzüğü, Şovalye deri bilekliği, düz deri bilekliği, Kuru kafa çift sıra deri bilekliği Alaz Atasarımdan... Murat Boz'un takılarının hepsinin Alaz Tasarımın erkek koleksiyonunda bulabilirsiniz. 

Hülya Avşar'ın kıyafetleri...
5348

Star tv ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz programlarının güzelliğiyle göz kamaştıran jüri üyesi Hülya Avşar'ın giydiği birbirinden şık kıyafetler Melih Yazgan imzası taşıyor.  Hülya Avşar'ın kıyafetlerini satın almak için tıklayınız. 

Murat Boz'un O Ses Türkiye'deki hırkası...
10771

Star Tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan O Ses Türkiye yarışma programının jüri üyelerinden Murat Boz'un giydiği dökümlü yaka penye hırka Fcplusstore'dan...Fcplusstore.com'un online satış sitesinde penye hırka 69,99TL dir. 

O Ses Türkiye Hülya Avşar'ın uzun kollu elbisesi...
4425

Star tv ekranlarında seyrettiğimiz  O Ses Tükiye yarışmasının Jüri üyelerinden Hülya Avşar'ın 29 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde giydiği uzun kollu, siyah üzerinde işlemeler olan elbisesi Melih Yazgan tasarımıdır.

Hülya Avşar'ın Melih Yazgan elbisesi
4098

Yaptığı işlerle sürekli gündemde kalmayı başaran, yaptığı her yorumda olaylar yaratan, şu sıralarda Show Tv de yayınlanan  ‘O Ses Türkiye’nin jüri üyeliğini yapan Hülya Avşar güzelliğinin yanı sıra giydiği kıyafetlerle de gündemde kalmayı başarıyor. Melih Yazgan’a ait olan üzeri altın sarısı metal aksesuarla işlemeli siyah elbisesi Hülya Avşar’a çok yakışmış…Melih Yazgan’ın iletişim bilgilerine web sitesinden ulaşabilirsiniz.Kaynak:Melih Yazgan Facebook

EN GÜNCEL