20 Dakika

Melek'in siyah beyaz çizgili kazağı...
3432

Star tv ekranlarında Perşembe akşamı yayınlanan 20 Dakika dizisinde Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı Melek karakterinin giydiği siyah beyaz çizgili kazağı Beymen Club markasıdır. Aynı kazağı Merhamet dizisinde Narin (Özgü Namal) giymişti görselleri için tıklayınız. 

20 Dakika Melek gri kazağı...
4683

Star tv ekranlarında yayınlanan 20 Dakika dizisinin 12.bölümünde Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı Melek'in giydiği gri kazağı H&M'den...  H&M'nin diğer kazak çeşitlerini görmek ve satın almak için tıklayınız

O rolü oynadığına pişman!
2608

İlker Aksum, ilk olarak ’Çarli’ isimli çocuk dizisi ile tanındı. Daha sonrasında ise ’Olacak O Kadar’ programında Levent Kırca ile birlikte rol alarak isim yaptı.’Yabancı Damat’ dizisi ise onun çıkış işi oldu. ’Kara Yılan’ ve ’Canım Ailem’ dizilerindeki rolü de unultulmadı. Şimdilerde ise ’20 Dakika’ dizisinde Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolde.

20 Dakika dizisindeki deri ceketler...
4227

Star tv ekranlarında yayınlanan 20 Dakika dizisinin 10.bölümünde Fırat Çelik'in canlandırdığı komiser Ozan'ın giydiği deri ceket Sevenhill, Kedinin kızı kuzgun'un ceketi ise H&M'den...Bilgi: Eda Dilsizoğlu (20 Dakika dizisi Kostüm Sorumlusu)

Melek'in 9.bölümdeki kırmızı bluzu...
4847

Star tv ekranlarında Salı akşamı yayınlanan 20 Dakika dizisinin 9.bölümünde Melek (Tuba Büyüküstün)'in pasta yaparken Kerim Solmaz'ın tanışmaya geldiği sahnede giydiği kırmızı bluzu Perspective markasıdır. 

20 Dakika- Melek'in gelinliği...
4681

Star Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanarak izleyicisini ekrana kitleyen 20 Dakika dizisinde Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı Melek'in gelinliği Cymbeline – Beyaz Butik markasıdır. Beyaz Butik'in koleksiyonlarını görmek için tıklayınız. 

20 Dakika- Melek'in bordo kazağı...
3809

20 Dakika dizisinde hapisten çıkabilmek için herşeyi yapmaya karar veren Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı Melek'in 5.bölümde giydiği bordo üzerinde desenleri olan kazağı Zara'dan... Bilgi: Eda Dilsizoğlu (20 Dakika dizisi Kostüm Sorumlusu)

20 Dakika-Komiser Ozan'ın gri kazağı...
3356

Star tv ekranlarında yayınlanan ve soluksuz seyredilen 20 Dakika dizisinin 5.bölümünde Fırat Çelik'in canlandırdığı komiser Ozan'ın giydiği gri kazağı U.S Polo markasıdır.  Bilgi: Eda Dilsizoğlu (20 Dakika dizisi Kostüm Sorumlusu)

20 Dakika- Ali'nin montu...
2712

Başarılı oyunculuğuyla örnek olan İlker Aksum'un 20 Dakika dizisinde canladırdığı eşi Melek'i hapisten çıkartabilmek için herşeyi yapan Ali'nin giydiği siyah montu U.S Polo'dan... Bilgi: Eda Dilsizoğlu (20 Dakika dizisi Kostüm Sorumlusu)

20 Dakika-Melek'in şişme montu...
3567

Star tv'nin fenomen dizisi olan 20 Dakika'da Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı Melek Halaskar'ın hapishanede birkaç bölümdür  giydiği koyu renk montu Park Bravo'dan... Melek'in montundan satın almak için tıklayınız. Bilgi: Eda Dilsizoğlu (20 Dakika dizisi Kostüm Sorumlusu) 

20 Dakika dizisinde Melek'in gömleği...
5266

Star tv'nin fenomen dizisi olan 20 Dakika'da Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı Melek'in giydiği beyaz üzerinde siyah puantiyeleri olan gömleği Zara'dan... Bilgi: Eda Dilsizoğlu (20 Dakika dizisi Kostüm Sorumlusu)

EN GÜNCEL