Karadayı

Karadayı Feride Hakimin Tacı..
4788

Pazartesi akşamları atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinin Hakime hanımı Feride'nin taktığı yaprak tacı Bendis markadır.

Kurt Seyit ve Şura dizisi Şura'nın inci küpeleri..
3705

Star tv ekranlarında yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinin karakterlerinden Şura'nın inci sallantılı küpesi Bendis markadır.İncelemek veya satın almak için tıklayınız..

Karadayı Feride hakimin tokası..
3745

Pazartesi akşamları atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinin Hakime hanımı Feride'nin taktığı Art Deco tokanın markası Bendis marka olup lidyana.com dan inceleyebilirsiniz.

Karadayı dizisi Feride Hakimin taşlı tokası..
4693

Atv ekranlarında  pazartesi akşamları yayınlanan Karadayı dizisinin bu haftaki bölümünde güzel oyuncu Berguzel Korel'in dizide kullandığı takı ve saç  tokalarının markası Bendis lidyana.com adresinden satın alabilirsiniz..

Karadayı 42.bölüm feride'nin tokası,küpesi..
4434

Pazartesi akşamları atv ekranlarında yayınlanan,Karadayı dizisinin hakimi Feride (Bergüzar Korel) 'nin 42.bölümde Mahir (Kenan İmirzalıoğlu)' le konuştukları sahnede taktığı incili saç tokası ve küpesinin markası Bendis ile Lidyana.com dan temin edebilirsiniz.

Karadayı Feride tokası..
7757

Karadayı dizisinin hakimi berguzel Korel (feride)'in 20.bölümünde taktığı pirinç üzeri altın kaplama yapraklı tokası ; Bendise ait bir tasarım olup Lidyana.com dan satın alabilirsiniz....

Karadayı dizisinde Mahir'in kıyafetleri...
9340

Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un başrollerini paylaştığı Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Mahir karakterinin giydiği kıyafetleri marka elçiliğini yaptığı Kip markasına aittir.

Bergüzar korel'e laf attı,twitter'dan cevabını aldı
4007

Karadayı dizisinde rol alan Bergüzar Korel ile ilgili düşüncelerini twitter sayfasında yazan ve oyuncu olarak görmediğini söyleyen Armağan Çağlayan'a twitter takipçilerinden tepkiler yağdı.

EN GÜNCEL