Ana Sayfa Güzellik Düğün Öncesi Gelinleri Ferahlatan Uygulama

Düğün Öncesi Gelinleri Ferahlatan Uygulama
Düğün mevsimi açılıyor, birbirinden güzel gelinler en güzel olmak için, damatlar ise en yakışıklı olmak için şıklık yarışına giriyor. Düğün günü yaklaştıkça, istediği forma kavuşamayan, yoğun çalışma temposu içinde olan, hazırlıkların stresinden bunalan ve tüm bunların yanı sıra kilo vermek isteyen gelin ve damat adaylarının içini Cooltech teknolojisi ferahlatıyor. 
 
Gelin ve damat adaylarının en özel günü olan düğünlerde, gelinler için en önemli konuyu düğün öncesi bakım ve zayıflama oluşturuyor. Karın, kalça, bel ve kol gibi kilo probleminin yoğun olduğu bölgelerdeki yağlardan kısa sürede kurtulunabileceğine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, gelin adaylarının yağları dondurma teknolojisi Cooltech ile pratik bir şekilde zayıflayabildiğinin altını çiziyor.
 
Üst ve alt karın bölgeleri, basenler, bel yanları, sırt bölgesi ve iç bacaklarda çok başarılı sonuçlar alındığını belirten Dr. Emre Çiçek, bu yöntemle tek seansta 12 cm’e varan incelmenin mümkün olduğunu vurguluyor.
Bu yöntemin kas üstü yağ tabakasını hedef alarak çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini yok ettiğini söyleyen Dr. Emre Çiçek, uygulamayı takip eden iki ay içerisinde yağ hücrelerinin parçalandığını ve tamamen doğal yollarla vücuttan atıldığını belirtiyor. Bu tedaviyle gelin adaylarının uzun süredir veremediği bölgesel yağlardan ve kilolardan Cooltech ile kurtularak formuna kavuşabildiğini sözlerine ekliyor.

Düğün Öncesi Gelinleri Ferahlatan Uygulama Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
  1. Düğün Öncesi Gelinleri Ferahlatan Uygulama için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL