Ana Sayfa Magazin O Ses Türkiye Hülya Avşar Başbakanla görüşecek..

Hülya Avşar Başbakanla görüşecek..

Hülya Avşar’ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşme talebine Başbakanlıktan olumlu cevap geldi.

Geçen hafta, Twitter’da Gezi Parkı olayları ile ilgili bir yazı yazan ve  Başbakan’dan randevu talep eden Avşar, Başbakanlıktan kendisine geri dönüş yapıldığını belirterek, “Ne olacağını önümüzdeki hafta açıklayacağım. Bir görüşme olacak” dedi.

Sanatçı dostlarından kendisine destek gelip gelmediği sorulan Avşar, “Hayır gelmedi. Zaten öyle bir şey istemiyorum” diye konuştu. Avşar, “Gezi Parkı’na çıkacak mısınız?” sorusuna da şu cevabı verdi:

“Sanatçı olarak oraya gitmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sanatçının her zaman yapıcı olması gerekir. Bir taraf olmaktan çok barıştan yana olması gerektiğini düşünüyorum. Onun için gitmiyorum ama onlara da hak vermiyor değilim. Sonuna kadar arkalarındayım. Bunun bir orta yolunu bulmak zorundayız. Oraya gittikten sonra orta yolu bulmak biraz zor olur düşüncesiyle ortada kalmayı tercih ediyorum.”kaynak.starmagazin..


Hülya Avşar Başbakanla görüşecek.. Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
 1. hiko_07

  merhaba 17 ekim 2016 tarihinde yayınlanan murat boz deri ceket markasını öğrenebilirmiyim lütfen. şimdiden çok teşekkürler

 2. deese8

  merhaba, 10.01.2015 tarihli programda Ebru Gündeş'in düellolara katılacak olan yarışmacıya karar verdiği çekimlerde üzerinde bulunan siyah beyaz hırka/ceket 'in markası nedir nereden bulabiliriz acaba?

 3. ayhan22

  mbugrao 13.12.2015 13.12.2015 tarihli o ses yayınında Gökhan 'ın giydiği kolunda türk bayrağı olan yeşil sweatshirtü nereden temin edebilirim ?? Hocam bana da yazar mısın buldun mu o sweati çok arlyorum bulamıyorum ben de gökhanın giydiği sweati istiyorum

 4. mbugrao

  13.12.2015 tarihli o ses yayınında Gökhan 'ın giydiği kolunda türk bayrağı olan yeşil sweatshirtü nereden temin edebilirim ??

 5. perioski

  mrb dün akşam 2 aralıkta ki yayında hadisenin giydiği elbisenin markasını öğrenebilirmiyim teşekkürler

 6. elizz

  merhaba,bir kaç bölüm önce ebru gündeşin füme renkli bluzun ve altına giydiği kırmızı pantolonun markası nedir acaba,teşekkürler.

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL