Ana Sayfa Magazin Engin Altan Düzyatan Hayranıyla Yemek Yiyecek ..!

Engin Altan Düzyatan Hayranıyla Yemek Yiyecek ..!

Engin Altan Düzyatan Hayranıyla Yemek Yiyecek ..

Bir kozmetik markası, yeni parfümününün tanıtımını ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın katılımıyla tanıttı.
 
Firmanın kadınlar arasında yaptığı anket sonucu Türkiye'nin en centilmen erkeği seçilen ve yeni parfümün marka yüzü olan Engin Altan Düzyatan, firma ile birlikte centilmenliğin de kitabını yazacak. Kadınlar sosyal medya üzerinden gerçek bir centilmenin sahip olması gereken özellikleri yazacak, toplanan fikirler ile Centilmenlik Kitabı hazırlanacak.
 
CENTİLMENLİK AİLEDEN
Centilmen bir erkek olduğunu ve bunu ekrandan da yansıtmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Engin Altan Düzyatan, 'Centilmenliğin bir yaşam tarzı olduğunu düşünüyorum. Bu kültürle büyüdüm ve centilmen bir erkek olduğuma inanıyorum. Örneğin, komşumuza yardım ederim, sevgilim arabaya binerken kapısını tutarım. Gerçek bir centilmen, nezaket kuralları gereği hareket etmez, o davranış biçimi içten gelir. Benim babam da çok centilmendi. Sanırım bizde aileden geliyor. Centilmenlik asil bir ruhtur' dedi. Düzyatan, hayranlarına kampanyanın müjdesini de açıkladı. Engin Altan Düzyatan, 'Centilmenlik Kitabı projesi beni çok heyecanlandırdı. Kadınların centilmen erkekte hangi özellikleri aradığını çok merak ediyorum. Ayrıca Centilmenlik Kitabı'na katkıda bulunan marka kadınlarına bir sürpriz de yapacağız. Katılanlar arasından en yaratıcı ve eğlenceli fikri yazan şanslı hanımlarla birlikte yemek yiyeceğiz' diye konuştu.
 
YEMEĞE TEK GELECEĞİM
Engin Altan Düzyatan'a 'Yemeğe tek başınıza mı geleceksiniz?' sorusunun yöneltilmesi üzerine, 'Yok annemle geleceğim' cevabını vermesi kahkaha krizine yol açtı. Düzyatan daha sonra, 'Tek başıma geleceğim. Özge de (Özge Özpirinçci) kapıda bizi bekler' diye espri yaptı.

Engin Altan Düzyatan Hayranıyla Yemek Yiyecek ..! Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
  1. Engin Altan Düzyatan Hayranıyla Yemek Yiyecek ..! için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL