Ana Sayfa Kim Neye Sponsor O Ses Türkiye Murat Boz'un O Ses Türkiye'deki hırkası...

Murat Boz'un O Ses Türkiye'deki hırkası...

Star Tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan O Ses Türkiye yarışma programının jüri üyelerinden Murat Boz'un giydiği dökümlü yaka penye hırka Fcplusstore'dan...Fcplusstore.com'un online satış sitesinde penye hırka 69,99TL dir. 


Murat Boz'un O Ses Türkiye'deki hırkası... Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
 1. ertan1997

  Murat Bozun Üstündeki Siyah Kıyafetin Siparişini Vericem Lütfen ßana Dönüş Yaparmısınız

 2. hiko_07

  merhaba 17 ekim 2016 tarihinde yayınlanan murat boz deri ceket markasını öğrenebilirmiyim lütfen. şimdiden çok teşekkürler

 3. deese8

  merhaba, 10.01.2015 tarihli programda Ebru Gündeş'in düellolara katılacak olan yarışmacıya karar verdiği çekimlerde üzerinde bulunan siyah beyaz hırka/ceket 'in markası nedir nereden bulabiliriz acaba?

 4. ayhan22

  mbugrao 13.12.2015 13.12.2015 tarihli o ses yayınında Gökhan 'ın giydiği kolunda türk bayrağı olan yeşil sweatshirtü nereden temin edebilirim ?? Hocam bana da yazar mısın buldun mu o sweati çok arlyorum bulamıyorum ben de gökhanın giydiği sweati istiyorum

 5. mbugrao

  13.12.2015 tarihli o ses yayınında Gökhan 'ın giydiği kolunda türk bayrağı olan yeşil sweatshirtü nereden temin edebilirim ??

 6. perioski

  mrb dün akşam 2 aralıkta ki yayında hadisenin giydiği elbisenin markasını öğrenebilirmiyim teşekkürler

 7. elizz

  merhaba,bir kaç bölüm önce ebru gündeşin füme renkli bluzun ve altına giydiği kırmızı pantolonun markası nedir acaba,teşekkürler.

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL