Ana Sayfa Magazin Estetikli Mustafa Topaloğlu

Estetikli Mustafa Topaloğlu

Survivor yarışmasından elenerek ülkeye dönen ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu, ‘Oses Çiğköfte’ fabrika açılışında önce yaptığı doğaçlama esprileriyle katılımcıları gülmekten kırıp geçirdi, ardından da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Topaloğlu, “Bir Karadenizli olarak yarışmada en çok çiğköfte ve kebabı özlediğim” diyerek açlıktan nasıl zayıfladığını anlatmaya başladı: “ Yarışma çok zor şartlarda yapılıyor. Orada her türlü hayvan içinde aç-susuz yaşıyorsun. Açlıkla savaşırken 15 kilo verdim. Her gün yarışmalar yapılıyordu. Ben de bu sırada sakatlık geçirdim. 15 gün dinlenmem gerekiyordu. Ama böyle bir olanak olmadığı için de elendim. Yoksa daha dayanırdım” dedi.

Topaloğlu, yüzündeki şişlikler sorulunca gözaltı torbaları ve gıdısını aldırdığını, yüzünü de gerdirdiğini söyledi.

Merve Büyüksaraç’ın kendisine saygısızlık yaptığını söyleyen Topaloğlu, “Yarışmada sadece kendisinin üniversite mezunu olduğunu söyledi. Benim ne mezunu olduğumu nereden biliyor ki o!” demekten de kendini alamadı.

"KREMLERİM OLMADAN ASLA"
Ece Gürsel de sorulara yanıt verdi. İlk albümünü piyasaya çıkaralı bir yıl olduğunu ve gelen tepkilerin kendisini ikinci albümü yapmak için teşvik ettiğini söyleyen Gürsel yeni albüm hazırlıklarına başladığını belirtti. Topaloğlu’nun yaşadığı zorlukları dinlerken ise empati kurmaktan kendini alamayarak “Ben sorvivor’a katılamazdım doğrusu. Çünkü kremlerim olmadan asla yaşayamam” dedi.

HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ

Estetikli Mustafa Topaloğlu Hakkında Yorumlar

Yorum, Soru ve Yanıtlar
  1. Estetikli Mustafa Topaloğlu için henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL