Ana Sayfa Atv Karadayı

Karadayı
Kanal :
Atv
Yapım Şirketi :
Ay Yapım

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.

Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un başrollerini paylaştığı dizide Rıza Kocaoğlu, Yurdaer Okur ,Civan Canova, Melike İpek Yalova, Erkan Avcı, Şebnem Dilligil, Leyla Lydia Tuğutlu ve daha bir çok usta isim kabadayılığın tarihini yazacak bu serüven için biraraya geldiler.

1 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'de atv ekranlarında başlayacak olan bu serüvende yüreği aşkla yanan bir adamın, aşkıyla adalet arayışı arasında sıkışan hikayesine tanık olacaksınız.

Karadayı Hakkında Diğer Yazılar ve Detaylar

Karadayı ile ilgili tüm sayfalar için tıklayınız


Karadayı SPONSORLARI
Aysira
Baharoğlu
Cotton-Box
Creo
Dündar Çorap
Efe Ajans
Pierre-Cardin
Sesa Yangın
Ünlüsoy Boya
Akçapınar su
Arnak nakliyat
Çetinoğulları
Fatih Belediyesi
Gürpet Asfalt
İçgiyims
Murano Shop
Ötkem
Stamına
Arna

Karadayı Hakkında Yorumlar

Yorum Soru ve Yanıtlar
  1. AdaG

    Dizinin bugüne kadar olan bölümlerinde Feride'nin giydiği etek ve ceketler dikim mi,bir markası var mıdır?

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL