Ana Sayfa Oyuncu, Sunucu ve Ekran Yüzleri Hazal Ergüçlü

Hazal Ergüçlü
Oyuncu :
Hazal Ergüçlü
Web Sitesi :
Hazal Ergüçlü Web Sitesi

 

 
Hazar Ergüçlü
 
 
Hazar Ergüçlü Lefkoşa Kıbrıs’ta  1992 yılın da doğmuştur. Kıbrısta tiyatrolarda oynarak başlayan bu işe ünlü bir gün  tekrardan  bir oyunda seçilmesiyle beraber   kendini göstererek parlayan yıldız oldu. Bu film Derviş Zaim’in “Gölgeler ve Suretler” filmi kendisi için önemi çoktur.
 
Bu başarısıyla Kıbrıstan ayrılmak zorunda kalan oyuncu  Yeşilçama   geçerek yeni bir diziyle Kanal D ekrenlarında   izleyicilerle buluşuyor.
 
Yeni başlayan dizide  Simay Canaş adıyla  röl almaktadır. Yılın en büyük yapımı olmaya aday dizilerin başında gelen isim “Kuzey Güney” dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber   devam edecektir. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşayan yeni ünlü   o kadar başarılı  mesleğinde ki ekran başında ki herkeze kendini sevdirmiştir.
 
Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşme sahneleri  çok dikkat çekmektedir. Bundan daha önce Bugra Gülsoy ile Gölgeler ve Suretler filminde başrol oynamıştır. o filmde de çok  başarılı olmuş ve Buğra beyin sayesinde de bu dizide yer almış olablir.
 
Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber güzel aşk yaşayan oyuncu ilerki bölümlerde  bu aşk bitecekmi yoksa devam mı edecek herkezin aklına takıaln soru… Kıvanç Tatlıtuğ     döğüşte  kaybetmesi donucu hastaneye düşerek onun yanında bir gece kalan Simay Canaş   ailesiyle de orada tanışma şanşı bularak  aileye katılmıştır.
 
Simay Canaş bence bu dizide gerçekten çok ses getirecektir. İlerleyen bölümlerde ne olacağını kimse bilemez ama  bu dizide  de sıcak dakikaların çok fazla olacağını herkez  biliyor.
 
 http://www.huseyin.gen.tr/hazar-erguclu-biyografi-hayati-boyu-yasi-twitter-ve-facebooku.html

Hazal Ergüçlü Rol aldığı yapımlar :EN GÜNCEL