Ana Sayfa Haberler Trend İkonu Yasemin Özilhan’ın Etnıa Barcelona Stili

Trend İkonu Yasemin Özilhan’ın Etnıa Barcelona Stili

Trend İkonu Yasemin Özilhan’ın Etnıa Barcelona Stili

Girdiği her ortamda güzelliğiyle hayran bakışları üzerine toplayan ve kombin tercihleriyle beğeni gören trend, moda ve stil ikonu Yasemin Özilhan’ın gözlük tutkusunu bilmeyen kalmadı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla rekor beğenilere ulaşan Özilhan’ın güneş gözlüğünde son gözdesi dünyaca ünlü güneş gözlüğü markası Etnia Barcelona oldu. Ünü sınırları aşan stil ikonunun; markanın çizilmez camlı, fotokromik teknoloji ile ürettiği gözlüğüyle yaptığı fotoğraf paylaşımı 75.b beğeni aldı.

Stil ikonu Yasemin Özilhan’ın Etnia Marina’sının polarize camları darbelere karşı maksimum direnç gösteriyor ve çizilmiyor. Yüksek görüş desteği sunan gözlük camları fotokromik teknolojisi sayesinde özellikle sıcak havalarda tüm renkleri buhulu, puslu ya da silik değil; olduğu gibi gerçek canlılığında gösteriyor.

Yerden, yüzeyden gelen tüm zararlı ışınları filtreleyen gözlük camları aydınlık ortamda kararıyor, karanlık ortamda açılıyor. Gözlük cam renginde yaşanan bu değişimi kullanıcı hissetmiyor. Renklerin ahenginden yola çıkarak üretilen modelin gözlük camlarına yüzde doksan pamuktan üretilen asetat çerçeveler eşlik ediyor.

Pamuk çerçeveler vücut ısısına göre şekil alıyor ve zaman içinde kullanıcının yüzüne oturuyor. Kemikli ve kemerli burun yapılarında bu özellik net bir şekilde görülebiliyor. Yasemin Özilhan’ın tercih ettiği Etnia Barcelona Didem Soydan tarafından da beğenilerek kullanılıyor. Dünyada ise Gigi Hadid, Beyonce, Jay Z, Cara Delevingne, Brad Pitt, Naomi Watts, Rachel Mcadams gibi isimlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Yasemin Özilhan Gözlük Fiyatı: 2.680 TL

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL