Ana Sayfa Haberler Babalar Quantum Powertech İle Sınırları Zorlayacak

Babalar  Quantum Powertech İle Sınırları Zorlayacak

Babalar

Quantum Powertech İle Sınırları Zorlayacak

 

Quantum, Babalar Günü için babalara bir erkeğin bir saatten beklediği her şeyi temsil eden PWG560’ı ve yaydığı gücü sunuyor. Quantum’un Powertech koleksiyonunda yer alan PWG560, 47 mm’lik kasası ve 7 renk alternatifi ile Babalar Günü’nde hiç düşünmeden hediye edilebilecek mükemmel bir seçenek.

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı saat, Babalar Günü için mükemmel bir kurtarıcı olacak. Yüksek kalite materyalleri, ileri seviye üretim teknikleri ve yenilikçi tasarımı bir araya getiren Quantum’un bağımsızlıktan ilham alınarak tasarlanan Powertech koleksiyonundaki PWG560 babanıza teşekkür etmek için ideal bir hediye alternatifi.

Babaların vazgeçilmezi olacak

Komplike detayların kusursuz birleşiminden doğan PWG560, güçlü görünümüyle dikkat çekiyor.  47 mm.’lik kasası, 10 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ve yansımayan camı sayesinde gücünü pekiştiren PWG560, silikon kayışı, 7 renk seçeneği ve tasarımıyla da göz dolduruyor. Takım elbiselerin yanı sıra günlük kıyafetlerle de rahatlıkla kombine edilebilen PWG560 babanızın vazgeçilmezi olmaya aday.

Quantum PWG560 modeli, tavsiye edilen satış fiyatı: 878TL - 898TL

Detaylı bilgi için:www.quantumwatches.com

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL