Ana Sayfa Haberler OXXO’dan romantik annelere ilkbahar koleksiyonu Historical Romance

OXXO’dan romantik annelere ilkbahar koleksiyonu Historical Romance

OXXO’dan romantik annelere ilkbahar koleksiyonu Historical Romance

Anneler Günü’nün en güzel hediyesi baharın rengarenk çiçekleridir. OXXO  annenlerine bahar çiçeklerinden daha fazlasını vermek isteyen sevgi dolu kalpleri mağazalarına davet ediyor.

Oxxo, mevsimin hafifliğini özgün desenlerle ve dokunuşlarla yorumladığı “Historical Romance” koleksiyonuyla baharda romantizmi yaşatıyor. İlkbahar yaz koleksiyonunda Victorian döneminin modern detayları ile dönemin varak işçilikleri, seramik desenleri  ve peyzaj dokusunun kimyasından ilham alıyor.

Tarihsel dokunuşların barok esintileriyle modernize edildiği koleksiyon dönemden ilham alınan desenlerle tarihi bir esinti sunuyor. Uçuş uçuş volanların, minik fırfırların ve bağlama detaylarının hafif materyallerle harmanlandığı koleksiyonda hafif parıltılı nakışlarla da tarihin şatafatlı dönemlerine gönderme yapılıyor.

Koleksiyonda gardırobunuzu değerli kılacak boyundan bağlamalı ve fırfır detaylı elbise, özel baskı metodunun kullanıldığı kadife takım ile şıklık algısını güçlendireceğiniz bir çok parça yer alıyor. Güneşin sıcaklığını tenimizde  hissettirecek  transparan, fırfırlı bomber bluzlar, bağlama detaylı pantolonlar, denim etek ve nakışlı tasarımlar romatizmi yeniden yorumluyor. Koleksiyon renk paletindeki krem, beyaz, yeşil, sarı ve nar çiçeği renkleri ise bahar tazeliğini ve ferahlığını ruhunuzda hissettiriyor.

Anneler Günü için en özel seçenekler, OXXO’da sizleri bekliyor.

www.oxxo.com.tr

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL