Ana Sayfa Haberler Güral Porselen 14 Şubat’ta bahar havası estirecek

Güral Porselen 14 Şubat’ta bahar havası estirecek

Güral Porselen 14 Şubat’ta bahar havası estirecek…

 
Türkiye'de İlk kez Güral Porselen tarafından üretimi gerçekleştirilen şeffaf, dayanıklı, ışık geçirebilen, zarif, bone porselen serisinin ‘HAS’ yemek takımı, çiçek desenli çeşitleriyle sevgililer günü sofralarında bahar havası estirecek. Üstelik gural.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde %10 indirim fırsatı...

Porselen deyince akla ilk gelen marka Güral Porselen, sevgililer gününde de sofraları süslemeye devam ediyor. Sevgililer Günü’nün en özel anlarından biri olan romantik akşam yemekleri için Bone serisi ‘HAS’ yemek takımı sofralara zarif dokunuşlar yapacak. Çiçek desenli çeşitleriyle 14 Şubat’ta bahar havası estirecek.

87 parçadan oluşan 12 kişilik, krem rengi, ışığı geçirebilen, dayanıklı, şeffaf ve fonksiyonel yapısıyla ‘HAS’ yemek takımı çeşitleri şık hediye önerileri arayanlar için de uygun alternatifler sunuyor.Bir stil göstergesi sayılan yemek takımlarının en zevkli hali bone porselen serisinin ‘HAS’ yemek takımı, diğer bütün Güral Porselen ürünleriyle birlikte internet sitesi üzerinden de satılıyor.

Tüm satış noktaları ve gural.com.tr adresindeki internet sitesi üzerinden bütün ürünlere rahatlıkla ulaşma imkanı sağlayan Güral Porselen’de daha birçok ürün alıcısını bekliyor. Bone serisi ‘HAS’ yemek takımını internet sitesi üzerinden %10 indirim fırsatı ile almak da mümkün.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL