Ana Sayfa Haberler İLVİ'yle Modanın Yeni Aksesuarı: Choker Kolyeler (Tasmalar)

İLVİ'yle Modanın Yeni Aksesuarı: Choker Kolyeler (Tasmalar)

İLVİ'yle Modanın Yeni Aksesuarı: Choker Kolyeler (Tasmalar)


Benzersiz bir kıyafet deneyimi yaşamak uzun bir yolculuktur ve bu yolculuğa en iyi uyan şey şüphe yok ki şık bir aksesuardır. Güzel bir aksesuar seçmek tarzınızı yansıtmanın yanında yeni bir trend denemeniz ve sizin için en uygun olana karar vermenizin en büyük yardımcısıdır.

Bu yılın moda trendlerinde geçmişin kendisini tekrarladığını düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz. Baştan ayağa, 90’lara bir dönüş var ve 2016’nın en büyük geriye dönüşlerinden biri choker kolyeler oldu.

Choker kolyelerin hayranı olup olmadığınızdan emin değil misiniz? Ya da deneyebileceğinizden? Choker kolyeleri stilinize çok uzak bulup denemekten korktuğunuzu düşünseniz de, bu kolyeler inanılmaz bir geri dönüş yaptılar ve fark ettiğiniz gibi tüm ünlülerin boynundalar! Moda bloggerlarından, Kylie Jenner, Miley Cyrus, Rihanna ve Kim Kardashian’a kadar bütün popüler ünlüler yeni kolye trendinin sıkı takipçilerinden.

Kendinizi bir punk, bohem, bir Parisienne ya da zarif bir hanımefendi olarak düşünebilirsiniz, bir önemi yok. Chokerl kolyeler bütün tarzlarıyla ortamları sallamaya hazır! Ünlü isimlerden alacağınız biraz ilhamla atmanız gereken tek adım size ve stilinize uyan doğru choker kolyeyi seçmek.

Choker kolyeler ile tarzınızı oluştururken yaşadığınız en büyük tereddüt, size nasıl bir görünüm kazandıracağıyla ilgilidir. Bu aksesuar trendiyle 90'lı yıllara bir geri dönüş olabilir, ama uzun soluklu ve değişimin de bol olduğu bir dönüş bu. Dövme şeklindeki choker aksesuarı artık çok geride kaldı (taaa doksanlarda da diyebilirsiniz=)). Choker kolyeler şimdi farklı şekil ve boyutlarıyla karşınızda!

İLVİ'nin birbirinden farklı ve cool tasarımlı choker kolyeleri kombinlerinizin biricik aksesuarı olacak. Siz de İLVİ ile arzu ettiğiniz en trend tarzı hemen şimdi yakalayabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL