Ana Sayfa Haberler İlvi ile Modanın Efsanevi Güzelliği; Kadife

İlvi ile Modanın Efsanevi Güzelliği; Kadife

Modanın Efsanevi Güzelliği; Kadife

 
 Kadifenin hissettirdiği duyguya, kumaşına, kumaş üzerindeki süslemelerine ve tabi ki görünüşüne aşık olmayanınız yoktur herhalde... Çok yönlülüğü ve bir o kadar da lüks olması elbette ki onu bu sezonun favorisi yapıyor!


 
Moda dünyasında kadife hiçbir zaman göz önünden kaybolmadı, ama uzun süredir ilk kez bu şekilde moda sahnesinin merkezinde yer alıyor! Sonuçta kadife olağanüstü bir kumaş ve bu sezon lüksün ve zirvede olmanın adı kadife olacak!


 
Herkesin sevdası kadife, sizler de fark etmişsinizdir ki bu sezon her yerde. Takım elbiselerde, kısa ve uzun elbiselerde, eteklerde, çantalarda ve tabi ki ayakkabılarda! Kadifeyi tek başına sade bir şekilde görebileceğiniz gibi brokarlı, pullu, boncuklu ve deri-yün kumaşlarda da kullanılan çeşitli süslemelerle birlikte karşınıza çıkabilir. Anlayacağınız moda için çok parlak, çok şık ve çok eğlenceli bir sezon geçiriyoruz!

Bu sezon kadifeye dair herkeste büyük bir istek ve heyecan var... Kadife takım elbiselerin kadın için de bu sene çok gözde olduğunu belirtmeden geçmeyelim.
 Siz de koca bir sezon modayı beraberinizde taşımak için (ve her yerde karşılaşacağınız modellerle değil, başka yerde gördüğünüz kalıpları yıkan farklı modellerle) İlvi'nin şık, zarif ve rengarenk kadife ayakkabılarına başvurabilirsiniz!

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL