Ana Sayfa Haberler Koton 2016-2017 Sonbahar- Kış Kadın Koleksiyonu ile Bohem Bir Kış Masalı

Koton 2016-2017 Sonbahar- Kış Kadın Koleksiyonu ile Bohem Bir Kış Masalı

Koton 2016-2017 Sonbahar- Kış Kadın Koleksiyonu ile Bohem Bir Kış Masalı

Koton 2016-2017 Sonbahar- Kış Kadın Koleksiyonu, bu sezon her zamankinden daha görkemli bir tavır sergiliyor. Koleksiyon, zengin kumaş seçimlerinin yanı sıra renk, baskı detayları, birbirinden özenli desen tercihleri ile farklı stillere hitap ediyor. Günün her anına uygun siluetleri ile birbirinden değişik atmosferler yaratan koleksiyon, Eylül ayı itibarıyla Koton mağazalarında moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, bu sezon kadınları büyük şehrin atmosferinden uzaklaştırıyor ve yepyeni bir country ruhu vadediyor. Doğanın izlerini taşıyan tasarımlar, yumuşak ve saf etkisinin yanı sıra görkemli bir kış hikayesi yazıyor. Sanatsal bir yaşam tarzına odaklanarak hazırlanan ve iddialı bir bohem havası estiren parçalar, Eylül ayı itibarıyla moda severler ile buluşuyor.

Country-boho etkilerinin hakim olduğu koleksiyonda; koyu mavi tonlara bu kışın olmazsa olmaz nötr renkleri haki yeşili ve taş grilerini tamamlayan oduncu kırmızısı ve ahşap tonları eşlik ediyor. Sanki içinde biraz yaşanmış ve esnetilmiş hissi veren hafif buruşuk kumaşlar, sonbahar sezonuna mükemmel bir başlangıcı yansıtıyor, dokuya ve rahat kumaşlara dönüşü müjdeliyor. Örme ve dokuma parçaları gibi yeni kombinasyonların görücüye çıktığı koleksiyonda kışa özgü çiçek baskılar ve tüvit desenler harmanlanıyor.

Tasarımların sıcaklığı, renklerin soğukluğu ile yaratılan görkemli bir kış masalı

Bu sezon koleksiyonun anahtar parçaları arasında rahat, yumuşak ve sarkık tasarımlar yer alıyor.

Kaşmir benzeri örmeler, ipek krepler, pelüş yünlüler ile yumuşaklığın hakim olduğu koleksiyon, yeni sezona sıcacık bir hava katarken, renklerde soğuk pastel tonlar, kış beyazları ve bejin yanı sıra hafif incimsi metalik dokunuşlar baskınlığını hissettiriyor. Ayrıca maksi volanların, fırfırların, metalik lureks trikoların ve vücuda tam oturan pantolonların bulunduğu koleksiyon, sonbahar-kış sezonuna zengin bir dokunuş yapıyor.

Zengin kumaş seçimi ve iddialı detaylar ile hayat bulan counrty-boho havası

Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, bu sezon birbirinden özel kumaş seçimleri ile hazırlanmış tasarımlar sunuyor. Derin kırmızılar, koyu espresso, koral oranj ve karartılmış altın gibi ateşli tonları mürekkep ve kömür gibi derin nötr renklerle dengeleyen koleksiyonda incelikli desenler dikkat çekiyor.

Feminen ve maskülen tavrın birleşimi göz alıcı bir ‘business’ silueti çiziyor

“Business” temasında klasikleri küçük bir dokunuşla güncelleyen, feminen ve maskülen tavırları bir araya getiren Koton 2016-2017 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, lüks görünümlü kumaşlara odaklanıyor.

Yosun yeşili ve hakinin hafif dumansı şartröz dokunuşuyla vurgulandığı, lacivert ve açık mavinin, koyu şarap rengi ve toz pembe tonlarıyla harmanlandığı koleksiyonda, farklı uzunluklardaki ceketler ve montlar, yumuşak feminen bluz ve örme üstler ön plana çıkıyor. Tüvit, kürk, yoğun yünlüler, yumuşak viskoz kumaşlar da bu kış, mükemmel dengenin merkezi oluyor.

Casual stilin vazgeçilmez çizgisi

Casual stilden vazgeçmeyen kadınlar için bu sezon Koton, uzun ve sarkık siluetlere vurgu yapıyor. Koyu-sıcak kırmızılar ve denim mavilerinin bej ve haki gibi nötr renklerle birlikte kullanıldığı tasarımlarda, midi anvelop etekler, hırka tipi ceketler, yün örgü ceketler, ekose gömlekler, kışa özgü kısa süveterler temel parçaları oluşturuyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL