Ana Sayfa Haberler TRT 1’in Heyecanla Beklenen Yeni Dizisi ’Hangimiz Sevmedik’ İlk Bölümüyle İzleyiciyle Buluşacak

TRT 1’in Heyecanla Beklenen Yeni Dizisi  ’Hangimiz Sevmedik’ İlk Bölümüyle İzleyiciyle Buluşacak

TRT 1’in Heyecanla Beklenen Yeni Dizisi  ’Hangimiz Sevmedik’ İlk Bölümüyle İzleyiciyle Buluşacak

TRT 1’in heyecanla beklenen yeni dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’, güçlü oyuncu kadrosu ve renkli karakterleriyle, özlenen Yeşilçam sıcaklığını evlerinize taşıyacak. 15 Temmuz Cuma günü ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak olan dizi, sıcak bir mahalle ve aile dizisi olarak izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

Renkli karakterleriyle sıcacık bir mahalle dizisi olan ‘Hangimiz Sevmedik’ özlenen mahalle yaşamını, komşuluk, aile, dostluk gibi kavramları, sıcak aile ilişkilerini ve aşk hikâyelerini konu alıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisinin oyuncu kadrosunda; Can Yaman ve Selen Soyder gibi genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra; Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker ve Mehtap Bayri gibi usta oyuncular yer alıyor.

Yapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım’ın yaptığı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı ve yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği dizi, Adile ve Münir’in 36 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak.

Yeşilçam özlemi hisseden seyircinin başını döndürecek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ 15 Temmuz Cuma günü saat 20.00’de ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak.

 

Fragman için TIKLAYINIZ..

 

SOSYAL MEDYADA ‘HANGİMİZ SEVMEDİK’

Facebook:             https://www.facebook.com/hangimizsevmediktv

Instagram:             https://www.instagram.com/hangimizsevmediktv/

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL