Ana Sayfa Haberler Vakko Erkek’ten Çok Özel Bir Yaz Koleksiyon

Vakko Erkek’ten  Çok Özel Bir Yaz Koleksiyon

Sade, çarpıcı, genç...

Vakko Erkek’ten Çok Özel Bir Yaz Koleksiyon

Vakko Erkek’in doğadan ilham alan Yaz Koleksiyonu’nda sade ama bir o kadar da çarpıcı modeller, hafifliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu kumaşlarla buluşuyor. Farklı zevklere hitap eden birbirinden özel seçenekler Vakko Erkeğine şık bir yaz vadediyor.

Vakko Erkek Yaz Koleksiyonu, deniz, kum, güneşten ilham alan renkleri ve benzersiz tasarım çizgisiyle fark yaratıyor. Güneş kırmızısı, okyanus mavisi, gece laciverti, su yeşili, mevsim sıcaklarına çok yakışan kırık beyaz ve jakar desenler, Vakko Erkek Yaz Koleksiyonu’nda farklı form ve kumaşlarda hayat buluyor.

Hafif ceketlerin bermudalarla takımlanması, yaz aylarına ferah ve genç bir bakış açısı getiriyor. Klasik çizginin örgü kravatla sürdürülmesi hem çarpıcı hem dinamik bir görünüm yaratıyor. Aksesuarlarda örgü ve hasırın kullanılması ayakkabı ve şapkalarda yaz şıklığına yeni bir yorum sunarken, marin modası için de güçlü bir etki sağlıyor. Canlı, birbirinden özel desenlerin yer aldığı cep mendilleri stili aksesuarla güçlendiriyor.

Vakko Erkek Yaz Koleksiyonu, rahat ve hafif pantolonları, renkli, hafif, astarsız ceketleri ve marin ruhunu taşıyan çizgili desenleri ile ayrıcalıklı bir stilin kapılarını aralıyor.

 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL