Ana Sayfa Haberler Bobo Mobilya’dan Evinize Mavi Esinti!

Bobo Mobilya’dan Evinize Mavi Esinti!

Bobo Mobilya’dan Evinize Mavi Esinti!

 

Yaz mevsiminin artık simgesi haline gelen mavi, Bobo Mobilya’nın farklı tasarımlarıyla balkonunuza ve bahçenize, mutluluğu, sakinliği ve marin temasını taşıyacak.

Rengarenk çiçekler, sıcacık esintilerle yaz mevsimini karşılarken, evlerimizi de kışın rehavetinden uzaklaştırmanın vakti geldi. Lüks mobilya deyince akla gelen ilk markalardan biri olan ve kişiye özel tasarımlarıyla Türkiye’de olduğu kadar dünyada da tanınan Bobo Mobilya, yaz mevsiminin enerjisini evlerinize taşıyacak çok özel bir tasarıma imza attı: Mavi esinti. İster balkonunuzda ister bahçenizde kullanabileceğiniz formlara sahip “mavi esinti” koleksiyonu, mavinin ve beyazın tutkulu birlikteliğiyle evinize marin temasını taşıyacak.

Mavi renginin en canlı tonları kullanılarak tasarlanan “mavi esinti”, evinizin mevsimini değiştirecek. Şehrin kasvetli havasına, işin tüm stresine inat, eve gelip koltuğunuza oturduğunuz an, kendinizi sahil kenarında hissedeceksiniz. Yaz mevsiminin ruhuna ve marin temasına uygun olarak sade çizgilere sahip “mavi esinti” koleksiyonda, yuvarlak formlar ağırlık kazanıyor. Geniş ve yuvarlak koltuklar ile günün tüm yorgunluğunu atıp, saatlerce koltuğunuzdan kalkmadan keyif yapmak isteyeceksiniz. Yemek masasında ise güne güzel bir kahvaltıyla başlayıp, misafirlerinizle muhabbet eşliğinde kahvenizi yudumlayabileceksiniz. Hem rahatlığı hem de modernliği bir arada sunan “mavi esinti” koleksiyonuna sahip olmak için Dudullu MODOKO, İkitelli MASKO ve Kocaeli MOBESKO’lardaki Bobo Mobilya mağazalarına uğramanız yeterli!

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL