Ana Sayfa Haberler 23 Nisan Coşkusuna Özel Bir Koleksiyon

23 Nisan Coşkusuna Özel Bir Koleksiyon

23 Nisan Coşkusuna Özel Bir Koleksiyon

LC Waikiki, 23 Nisan coşkusunu özel olarak hazırladığı çocuk koleksiyonundaki birbirinden şık kombinleriyle kutluyor. Her zaman çocuk modasının en yenilikçi tarzlarını oluşturan LC Waikiki, 23 Nisan Koleksiyonu ile kız çocuklarının favorisi olan tütü eteklerin en şık versiyonlarını sunuyor. Erkek çocuklarında ise kravat ve papyonlarla kombinlenen gömlekler dikkat çekiyor.

LC Waikiki bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocukların eğlenceli dünyası ile uyumlu birbirinden şık kombinler hazırladı. LC Waikiki, 23 Nisan Koleksiyonu’nda geniş bir yelpazede sunduğu kombinlerle çocukların bayram coşkusunu pekiştirmek için çocukları aileleriyle mağazalarına bekliyor. Koleksiyondaki seçenekler çocukların renkli hayal dünyalarına uyum sağlarken, markanın “İyi giyinmek herkesin hakkı” mottosunun da hakkını vererek çocuk modasına yeni bir soluk getiriyor.

Uçuşan etek ve elbiselerden, fırfırlı tişörtlere…

Kız çocuklarına özel hazırlanan koleksiyonda son yıllarda farklı tasarımlarla karşımıza çıkan tütü etekler ve birbirinden neşeli puantiyeli tasarımlar capcanlı renkleriyle göz dolduruyor. Kelebek, fırfır ve kurdele detaylarının işlendiği tişörtler koleksiyonda ön plana çıkıyor. Şıklığı tamamlayan eğlenceli taç ve tokalar ise kilit detaylar olarak dikkat çekiyor.

Küçük beyler şıklık yarışında…

Erkek çocukları için koyu yıkamalı denimler, beyaz renklerin ağırlığı ile ön plana çıkan pantolonlar gömlekler ve yelek, pantolon askısı detaylı tişörtler göz kamaştırıyor. Şıklığa son noktayı koyan birbirinden eğlenceli kravatlar ve papyonlar ise koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

www.lcwaikiki.com

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL