Ana Sayfa Haberler Lufian’dan Erkek Modasına Matematiksel Yaklaşım

Lufian’dan Erkek Modasına Matematiksel Yaklaşım

 

Lufian’dan Erkek Modasına Matematiksel Yaklaşım

 

Lufian koleksiyonunda geometrik ögelerin ve kesitlerin kusursuz hakimiyeti, iş dünyasının güçlü krallarına asil ve lüks bir dokunuşta bulunuyor. Lufian 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu keskin hatlarıyla, rafineri zevklere hitap ediyor.

Lufian koleksiyonundaki desenli ya da düz, klasik ya da sportif parçalarda kusursuz bir görünüm sağlayan geometrik ögeler ve kesitler büyük alkış alıyor. Kombinlerde ön plana çıkan blok etkisi, koleksiyonun kendi içerisindeki gücüyle birleşerek belirgin olarak dışa yansıyor.Yüzeyleri ağırlıklı olarak iplik boyalardan oluşmuş armür dokulu blazer ceketlerde iri ve piti petekler, ekoseler dans ediyor. Pamuk, keten ve pamuk&keten karışımı blazer’lar, dolaptaki yerini garantiliyor.

Yıkamasız ve parlak pantolonlar, bu grubun güçlü ve rijit ceketlerinin altına tamamlayıcı olarak sunuluyor. Lufian’ın, slim fit’i Türk erkeklerine uygun bir şekilde uyarladığı gömlek koleksiyonunda daha minimal ve dikişsiz yakalar tercih edilirken, daha soft desenli, beyaz ve gri paletinden esinlenilen detaylar ışık katıyor.

Lufian, 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna tüm mağazalardan ve www.lufian.com.trweb sitesinden de ulaşılabiliyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL