Ana Sayfa Haberler Beymen Blender’dan denim kişiselleştirme atölyesi…

Beymen Blender’dan denim kişiselleştirme atölyesi…

Beymen Blender’dan denim kişiselleştirme atölyesi…

 

Beymen Blender zamansız moda ikonu “denim”lerde sunduğu kişiselleştirme hizmeti ile, denim tutkunlarına çok farklı ve özel bir uygulama hazırlıyor.

7 For All Mankind, Beymen Blender, İRO, Jbrand, Citizens Of Humanity, Frame Denim gibi dünyaca ünlü markaların denim koleksiyonlarının en özel modellerinin yer aldığı Beymen Blender, 2013’te seyahat ederken keşfettiği, indigo boyamacılığını, el işçiliğiyle yeniden buluşturarak tasarladığı “customized” denimlerle büyük bir başarı yakalayan tasarımcı Tolga Turan’ı Denim Studio etkinliği kapsamında ağırlayacak.

9 Nisan’da Beymen Zorlu Center, 23 Nisan Beymen İzmir Mavibahçe ve 30 Nisan’da Beymen İstinyePark’ta 14:00-18:00 saatleri arasında kurulacak “Denim Studio”dan denim satın alanlara, jean’lerini diledikleri gibi kişiselleştirme hizmeti sunulacak. Tolga Turan’ın el işçiliğiyle, harf ve geometrik şekiller, patch ve initial uygulamaların yanı sıra sezonun trendi zımba ve taş kullanımıyla kişiselleşecek denim’ler yaratıcılığını stiline yansıtmak isteyenlerle buluşacak.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL