Ana Sayfa Haberler MUDO FTS64 Erkek modasının stil kodlarını veriyor İlkbahar Yaz Koleksiyonu

MUDO FTS64  Erkek modasının stil kodlarını veriyor İlkbahar Yaz Koleksiyonu

MUDO FTS64

Erkek modasının stil kodlarını veriyor

İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 

Yenilikçi, rahat ve özgün stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlara yansıtan Mudo FTS64, İlkbahar Yaz 2016 koleksiyonuyla erkek modasına yön veriyor.Mudo FTS64 Erkek ilkbahar yaz koleksiyonu, dört farklı hikaye ile yazın bitmek tükenmek bilmeyen dinamizmini tasarımlarına yansıtıyor. Her hikaye kendine ait renk skalası, formları, silüetleri ve kumaşları ile kendi içinde bir anlatım sergiliyor.

“Denim Club”, sokak modasını genç enerjisi ile buluşturarak dinamik, modern bir stil yaratıyor. Ekose desenli gömlekler ve sweatshirt’ler, jean gömlek, eskitilmiş denim pantolon ve şortlarla kombinlenerek havalı bir kampüs tarzı oluşturuyor.

“Dark Rider”kendi tarzını ortaya koymaktan korkmayan, cool, asi erkeğe hitap ediyor. Koleksiyonda, siyah-beyaz dengesinin uyum içerisinde olduğu monokrom renk tonlarının yanı sıra kırmızı baskılar ve koyu siluetler hakim. Deri ceketlerin rahatlıkla kombinlenebileceği baskılı tişörtler ve ekose gömlekler ile asi ruhlara tarzını yansıtabileceği özgürlük alanı sunuluyor.

“Festival Heat”koleksiyonu, yeni yerler keşfetmekten hoşlanan, doğa tutkunu ve rahatlığına düşkün erkeğe sesleniyor. Koleksiyonda yer alan etnik desenli tişört ve eskitilmiş kot gömlekler, kargo şort ve 5 cep pantolonlar kombinlenerek stil sahibi bir duruş sergiliyor. Eklektik giyim tarzının benimsendiği ‘Festival Heat’ koleksiyonu, havayı daha da ısıtıyor.

“Urban Utility” şehir yaşamının yoğun temposu içerisinde rahatlığı ön plana çıkarıyor. Toprak tonlarının hakimiyeti dikkat çekerken, Chino pantolon ve şortlarla yaratılan sadelik dingin bir yaşamı yansıtıyor.

“Byron Bay” hayattan keyif almasını bilen, su sporlarıyla uğraşmayı seven, sahillerin aranan eğlenceli ve çılgın erkeğine göz kırpıyor. Tropikal baskılar ve eğlenceli sloganlar yoğun olarak kullanılırken, canlı renkler dikkat çekiyor. Resort gömlekler, plaj ve sörf temalı mayolar, kısa şortlar koleksiyonun öne çıkan parçalarından.

Mudo FTS64 Erkek ilkbahar yaz 16 koleksiyonu, tüm Mudo mağazalarında ve www.mudo.com.tr’de satışa sunuldu.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL