Ana Sayfa Haberler Gündüzden Geceye Değil, Geceden Gündüze: Glam Chic - T.A.G.G. İlkbahar/Yaz 2016 Koleksiyonu

Gündüzden Geceye Değil, Geceden Gündüze: Glam Chic - T.A.G.G. İlkbahar/Yaz 2016 Koleksiyonu

Gündüzden Geceyede Değil, Geceden Gündüze: Glam Chic

Pırıltılı parçalar, günlük giyimin altın çağını yaşadığı bu sezonda; Couture hassasiyetinde tasarlanmış hazır giyim parçaları olarak gardroplarda yerini alıyor.

Gündüzden geceye değil, geceden gündüze uyarlanabilen parçaların hükümdar olduğu stil GLAM CHIC, T.A.G.G. İlkbahar Yaz 2016 Koleksiyonunda hayat buluyor. Eskiden beri gelen, parlak renklerin sadece gece giyilmesi klişesine göndermede bulunan tasarımlar, cesur kadınların hikayesini yazıyor.

Bu maksimalist yaklaşım sıradan bir günü özelleştirmekle kalmayıp, iddialı bir görünümle T.A.G.G. kadının adımlarını daha da güçlendiriyor. Pırıltılı parçalar, günlük giyimin altın çağını yaşadığı bu sezonda gardroplarda couture ciddiyetinde hazır giyim parçaları olarak yerini alıyor.

Gold rengi ilk koleksiyonundan beri ustalikla kullanan T.A.G.G. yine bu renge sahip cikiyor ve SS16 koleksiyonunda da pariltıyı günlük yaşama sızdırıyor. Neo-feminism akımından yola çıkılarak hazırlanan koleksiyon, kendi ayakları uzerinde durmayı başaran, her türlü sosyal baskıya baş kaldıran kahraman kadınları başrole taşıyor. Güçlü renk paleti, kaliteli kumaşları ve özgün formlarıyla one çıkan koleksiyonda, pırıltılar günlük giyime göz kırpıyor.

Koleksiyonda jean ceket formundaki gold kumas ceketler, asimetrik tunikler, varakli trenckotlar, pırıltılı suet plise etekler ve tunikler, beyazla asaleti yakalayan yakasiz ceketler, cift yon payetli balik etekler ve biker ceketler, aksesuarlarda da yine gold renklerle destekleniyor.

T.A.G.G. tasarımlarına Brandroom Nişantaşı ve Gizia Gate mağazalarından ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL