Ana Sayfa Haberler Derimod İle “Aşk” Olsun Seni Derimod Kadar Seviyorum!

Derimod İle “Aşk” Olsun  Seni Derimod Kadar Seviyorum!

Derimod İle “Aşk” Olsun
Seni Derimod Kadar Seviyorum!


Ruh eşi ile ilişkisinde denge ve ahengi yakalayıp ne denli uyumlu bir çift olduklarını giyim tarzıyla da dünyaya göstermek isteyenler, DERİMOD’un şıklık anlayışı ile birbirlerini tamamlıyor.

Sevgililer Günü’nde stiliyle dikkat çeken cool ve uyumlu bir çift görürseniz detaylarında DERİMOD’u yakalayacaksınız. Sosyal medyada ya da sokakta uyumunu gözler önüne seren çiftlere imrenenler, DERİMOD’un titizlikle hazırladığı deri ceket koleksiyonu içerisindeki onlarca trendy model arasında aradığı modeli buluyor.

Deri ceketin ateşli tutkusunu üzerinde taşımak isteyen çiftler, DERİMOD’un fermuar ve kemer detaylarıyla hareketlenen özgür ruhlu biker ceketleriyle kusursuz bir çift olduklarını gözler önüne seriyor. DERİMOD’un kadın koleksiyonunda derinin karizmatik duruşunu lüks bir asalet ve
capcanlı renkler ile birleştiren kapüşonu kürk detaylı biker ceketler, 14 Şubat’ın en gözde hediye paketi olacağa benziyor. DERİMOD’un biker ceket koleksiyonu, Sevgililer Günü’nde çiftlere cool ve uyumlu bir görünüm vadediyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL