Ana Sayfa Haberler Twıst’ten Kalbinizi Çalacak Sevgililer Günü Koleksiyonu

Twıst’ten Kalbinizi Çalacak Sevgililer Günü Koleksiyonu

 

Twıst’ten Kalbinizi Çalacak Sevgililer Günü Koleksiyonu

 

Twist’in Sevgililer Günü koleksiyonu, eğlenmeyi ve eğlenceyi seven Twister’ların yeni sevgilisi olarak kalpleri fethetmeye hazırlanıyor.

Cool, yenilikçi ve unique tasarımlarıyla, fark yaratmayı sevenlerin markası Twist Sevgililer Günü koleksiyonunda bu kez kalp temasıyla öne çıkıyor. Birbirinden eğlenceli 9 parçadan oluşan koleksiyon, Sevgililer Günü’nde Twister’ların stiline modern bir dinamizm katıyor.

Kırmızı, siyah ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğu, denim, poplin ve pamuklu kumaşlardan oluşan koleksiyon, ürünlerin üzerine farklı materyallerle işlenen kalp figürleri ve klasik sevgi sözcüklerinin dışına çıkılarak tasarlanan eğlenceli sloganlarıyla dikkat çekiyor.

Sevgililer Günü’nün en cool stiline sahip olmak isteyen Twisterlar, mesaj baskılı T-shirtler ile tarzını konuşturuyor. Günün enerjisine ayak uydurmak isteyen mükemmel çiftler ve en iyi arkadaşlar için tasarlanan Best Friends T-shirtleri ise takım ruhunu yansıtıyor.  

Twist, Sevgililer Günü koleksiyonunun yanı sıra 6-14 Şubat tarihleri arasında, Sevgililer Günü alışverişlerinde sürpriz hediye çeki kazanma şansı sunuyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL