Ana Sayfa Haberler DERİMOD’un Altın İkilisi: Bohça Çantalar ve Püsküllü Botlar

DERİMOD’un Altın İkilisi:  Bohça Çantalar ve Püsküllü Botlar

DERİMOD’un Altın İkilisi:

Bohça Çantalar ve Püsküllü Botlar

Bohem tarzın temsilcileri bohça çantalar ile botlarda hem feminen hem de maskülen yorumlarıyla kullanılan püsküller, DERİMOD koleksiyonunun altın ikilisi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Modanın döngüsel yapısı geçmişin ışıltılı ruhunu ve havalı görünümünü günümüze taşıyor. Geçtiğimiz sezonun başrol oyuncularından olan bohem çantalar ve püskül detayları, DERİMOD koleksiyonunun ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Farklı renkleri ve boyutlarıyla özellikle biker ve bohem kombinler ile tam bir uyum sağlayan DERİMOD tasarımı bohça çantalar, jean, tişört ve spor ayakkabılar ile birlikte kullanıldığında ise salaş görünümü tek bir dokunuşla şık bir hale getiriyor.

DERİMOD koleksiyonundaki botlarda en şık hali ile kendini gösteren püskül detayları, topuklu modellerde feminen bir görünüm sağlarken, düz seçimlerde cool tavrı keskinleştiriyor. Bulunduğu ortamda fark yaratmayı iyi bilen DERİMOD kadınları, püskül detaylı botlarıyla tepeden tırnağa güçlü bir stile sahip oluyor.Bohça çantalar ve püsküllü botlar, %70’e varan indirim avantajıyla DERİMOD koleksiyonunda trend takipçisi kadınlara göz kırpıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL