Ana Sayfa Haberler Alchera’nın Yepyeni Koleksiyonu Floral Dreams, Fashıonıst Kapsamında Gerçekleşen Defilede Moda Severlerle Buluştu

Alchera’nın Yepyeni Koleksiyonu Floral Dreams, Fashıonıst Kapsamında Gerçekleşen Defilede Moda Severlerle Buluştu

Alchera’nın Yepyeni Koleksiyonu Floral Dreams, Fashıonıst Kapsamında Gerçekleşen Defilede Moda Severlerle Buluştu

ALCHERA İlkbahar Yaz 2016 koleksiyonu, 14 Ocak Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen defileyle moda severlerle buluştu.

Türk tekstil sektör liderleri, ulusal ve uluslararası satın alma uzmanları,  moda basını ve cemiyet hayatında tanınmış simalarının katıldığı ALCHERA İlkbahar Yaz 2016 defilesi büyük beğeni topladı.

Türkiye Güzelleri aynı podyumda buluştu

Miss Universe 2012 Çağıl Özge Özkul, Miss Universe 2013 Berrin Keklikler  ve Miss Earth Ezgi Avcı’nın aynı podyumu paylaştığı defilede, dünyanın dört bir yanından gelen modeller boy gösterdi.

Tek elbiseyle tüm davet sezonu...

Her sezon yeni teknoloji kullanımlarıyla, abiye dünyasına farklı bir renk katan ALCHERA yeni koleksiyonuyla da adından söz ettirecek.Defilenin dikkat çeken tasarımı, tek hareketle birden fazla modele dönüşen Magic Dress, çift taraflı kumaş uygulaması ve farklı giyim opsiyonlarıyla, bir elbisenin, şık bir geceden, kır düğünü davetine kadar geniş bir yelpazede kullanılmasını sağlıyor.

Tasarımlarda kullanılan kumaşların içerisine uygulanan SlimSmile teknolojisiyle vücudu 2 beden daha ince gösteren elbiseler ise davetliler tarafından heyecanla karşılandı.

Lütfi Kırdar’da barış mesajı

ALCHERA Floral Dreams koleksiyonu için, tamamı çimlerle kaplanan podyum ve çiçek kokularının hakim olduğu salonda sergilenen tasarımlarla, davetliler adeta büyülü bir bahçede misafir edildiler.

Kapanışın, 3m uzunluğundaki kuyruğuyla tamamı elde işlenerek 1 ayda yaratılan gelinlikle yapıldığı defilede, davetliler, çiçeklerin soft renklerinin prenses elbiselerinde buluştuğu bahçeden, #barış dilekleriyle uğurlandılar.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL