Ana Sayfa Haberler Naz Elmas Da Kördüğüm’de

Naz Elmas Da Kördüğüm’de

Naz Elmas Da Kördüğüm’de

İtalya’da başlanan ‘Kördüğüm’ün çekimlerine  İstanbul’da devam ediliyor. İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı ‘Kördüğüm’e Naz Elmas da sürpriz bir rolle dahil oldu.

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştığı, merakla beklenen dizi ‘Kördüğüm’ün İstanbul çekimleri sürüyor.

BİR SAHNE İKİ GÜNDE ÇEKİLDİ

Genel yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği ‘Kördüğüm’ için Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı iki günlüğüne kapatıldı. Bir büyük davet sahnesinin çekimlerinin yapıldığı yalıda 200’e yakın figüran rol aldı. 30’dan fazla son model otomobilin kullanıldığı çekimler için Esma Sultan Yalısı baştan aşağı yeniden dekore edildi. Işık ve lazer gösterilerinin düzenlendiği gecede, oyuncular da ünlü modacılar tarafından özel olarak dikilen kostümleriyle tam kadro yer aldı.  Naz Elmas’ın da izleyeciyi çok şaşırtacak bir rolle kamera karşısına geçtiği davet sahnesi iki günde çekildi.

ARALIK AYINDA EKRANDA

İbrahim Çelikkol’un güçlü ve gözükara işadamı ‘Ali Nejat’ı, Belçim Bilgin’in idealist çocuk doktoru ‘Naz’ı, Alican Yücesoy’un otomobil tutkunu, dürüst ve hayalperest Umut’u canlandırdığı ve ilk bölümü 2.5 milyon liraya mal olan ‘Kördüğüm’ aralık sonunda FOX’ta izleyiciyle buluşacak.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL