Ana Sayfa Haberler Topman Yeni Sezonda 70’ler Rüzgarı Estiriyor

Topman Yeni Sezonda 70’ler Rüzgarı Estiriyor

Topman Yeni Sezonda 70’ler Rüzgarı Estiriyor

Farklı dokunuşlarla trendleri yaratan TOPMAN, yeni sezonda tarzıyla dikkat çekmek isteyen erkeklerin ilk tercihi olacak. Özgün ve modern parçaların yer aldığı koleksiyon Nişantaşı ve beyoğlu mağazalarında modaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Sonbahar-Kış 15/16 sezonuna hızlı bir başlangıç yapan TOPMAN, her sezon olduğu gibi bu sezon da özgün, hit ve cool parçalarla trend yaratan erkeklerin beğenisini topluyor.Şık kumaşların ve rahat formların öne çıktığı “Lüks- Rahat Giyim” temasıyla sportif parçalar sade ve monokrom görünümlerle yeniden yorumlanıyor.

Koleksiyonda yer alan montlar güçlü bir süet etkisi ile ön plana çıkarken, TOPMAN dokunuşu ile sezonun gözde kesimleri tüm kreasyonda can buluyor. Jean’ler, Kazak ve gömleklerde yoğunlaşan zengin renk ve desenler ile birleşerek eşsiz bir stil yaratmak için anahtar parçaları oluşturuyor. 70’li yılların esintisi, kumaş seçimleri ile tüm koleksiyonda kendini belli ediyor. Koleksiyonun iddialı tasarımlarına eşlik eden aksesuarlarda ise sadelik hakim.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL