Ana Sayfa Haberler Yazın Rengi Beymen Club’ta…

Yazın Rengi Beymen Club’ta…

Yazın rengi Beymen Club’ta…

Modern ve cool tavrıyla, abartıdan uzak ama feminenliğinden ödün vermeyen Beymen Club kadını için beyaz her zaman vazgeçilmez…

Beymen Club, bu yaz sezonunda da her kadının ihtiyacına uygun, rahat ve şık parçalardan oluşan bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

Tüm gardroplara kolayca uyum sağlayabilecek, konfor ve feminenliği buluşturan bu koleksiyondaki şehirli ve zahmetsiz şıklığın anahtarı beyaz tasarımlar oluyor. Beyazın önemi bu sezon Beymen Club ile daha fazla hissediliyor; günlük spor giyimden abiyeye, akşamdan sabaha beyazı görmek mümkün oluyor.

Beyaz gömlek ve yine beyaz pantolon ile tepeden tırnağa beyaz kombinler sunan marka, eklediği küçük, eğlenceli siyah dokunuşlarla da detaylardan hoşlananlara sesleniyor. Slogan ve kare desenlerle beyazları süsleyen Beymen Club, parıltı ve taş detaylarıyla da sakin ama göz alıcı parçalar sunuyor.

Yaz mevsimine uygun; hafif, akıcı ve rahat, yumuşak kumaşlarla dikkat çeken yaz koleksiyonunda çalışan kadınların vazgeçilmezi beyaz takımlar, naturel hisli, incecik keten kalitelerle birleşiyor.

Yaz ruhuna uygun, bedeni çok sarmayan konfor ve şıklığı birleştiren modellerin yanında, yoğun iş hayatı ile beraber aktif bir sosyal yaşama sahip kadınlardan ilham alarak tasarlanmış kolay giyilebilir ve tüm vücut şekillerine uyumlu parçalar Beymen Club’ın farklılığını ortaya koyuyor.

Pantolon yerine sıcak yaz günlerinde hem rahat hem şık olmak isteyen kadınlar için düşünülmüş, serin keten karışımlı, zarif çizgilere sahip şortlu iş takımları koleksiyonun en çok dikkat çekenlerinden. Taş detayları ile yeni ve daha eğlenceli hale getirilen zamansız klasik beyaz gömlekler, kombinler için muhteşem bir alternatif oluyor.

www.beymenclub.com

www.nofilter-club.com

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL