Ana Sayfa Haberler Top model Tülin Şahin, Milano erkek moda haftasında AFFFAIR defilesinde tek kadın model olarak podyuma çıkacak...

Top model Tülin Şahin, Milano erkek moda haftasında AFFFAIR defilesinde tek kadın model olarak podyuma çıkacak...

Top model Tülin Şahin, Milano erkek moda haftasında AFFFAIR defilesinde tek kadın model olarak podyuma çıkacak...

Erkek modasına kattığı farklı bakış açısı ile dikkat çeken Milano Moda Haftası’na ilk Türk markası olarak katılan Afffair, İlkbahar –Yaz 2016 koleksiyonuyla Haziran ayında gerçekleşecek olan moda haftasında tekrar yerini alıyor. Bu sezon defilenin kapanışını, tek kadın model olarak uluslararası üne sahip top model Tülin Şahin yapacak.

Milano Erkek Moda Haftası’nın resmi takvimine ikinci kez giren ilk Türk markası Afffair, İlkbahar - Yaz 2016 koleksiyonunu 20 Haziran Cumartesi günü Milano’da moda tutkunlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Cesur, görkemli ve lüks tasarımların sergileneceği defilede, ünlü top model Tülin Şahin özel bir tasarım ile defilede yer alacak ilk ve tek kadın top model olacak. Erkek modellerin arasında yıldız gibi parlayacak olan süper model Tülin Şahin, Afffair markasının  kendisine özel olarak tasarladığı kıyafetle erkek stilinin kadınsı, güçlü ve çekici duruşunu en gösterişli haliyle sergileyecek.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL