Ana Sayfa Haberler Kiğılı’nın Tüm Renkleri İstanbul Shoppıng Fest’te!

Kiğılı’nın Tüm Renkleri İstanbul Shoppıng Fest’te!

Kiğılı’nın Tüm Renkleri İstanbul Shoppıng Fest’te!

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, İstanbul Shopping Fest kapsamında alışveriş tutkunlarına birbirinden özel kampanyalar sunuyor.
“Efsane İndirim Günleri”nde takım elbiseler 99 TL, gömlekler 19 TL, kravatlar 9 TL’den satışa sunuluyor. “Jean Günü” ve “Ayakkabı Çanta Günü”nde ise yüzde 10 indirim fırsatı sizi bekliyor.

Kurulduğu günden bugüne erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, bu yıl 6 - 28 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Shopping Fest kapsamındaki özel kampanyalarıyla moda tutkunlarını Kiğılı’nın kaliteli ve modern tarzıyla buluşturuyor. Kiğılı’nın özel indirim ve sürprizleri Shopping Fest heyecanını tüm enerjisi ve renkleriyle yaşamak için sizleri bekliyor.

12 Haziran’da Mall of İstanbul’da “Efsane İndirim Günleri” ile başlayacak kampanya kapsamında 21.00 – 00.00 saatleri arasında takım elbiseler 99 TL, gömlekler 19 TL, kravatlar 9 TL’den satışa sunuluyor. 27 Haziran’da “Jean Günü” kampanyasında tüm İstanbul Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında denim ürünlerde yüzde 10 indirim fırsatı tarzından ödün vermeyen erkekleri bekliyor. 28 Haziran’da gerçekleştirilecek “Ayakkabı Çanta Günü”nde ise moda tutkunları, yaza damgasını vuracak ürünlere yüzde 10 indirim ile sahip olabiliyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL