Ana Sayfa Haberler Vakkorama H2O Mayolar İle Rengarenk Bir Yaz

Vakkorama H2O Mayolar İle  Rengarenk Bir Yaz

Renkli ve dinamik stili ile her sezon modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlayan Vakkorama’nın, kendi gibi renkli ve eğlenceli markası Vakkorama H2O, mayo koleksiyonunda sunduğu zengin renk ve desen seçenekleri ile enerji dolu bir yaz vadediyor. Vakkorama H2O mayolar, yazın enerjisini yansıtan canlı renkleri ve hepsi birbirinden özel desenlerinin yanı sıra ile farklı zevklere hitap eden modelleri ve kumaş özellikleriyle de dikkat çekiyor. Vakkorama H2O’nun baba-oğul mayoları ise tarz sahibi babalar ve tarz sahibi minik oğulları için cıvıl cıvıl bir koleksiyon sunuyor.

Zengin desen ve renk seçenekleri ile Türkiye'nin en geniş erkek mayo koleksiyonu olma özelliğine sahip Vakkorama H2O mayolar, farklı zevklere hitap eden modelleriyle  plaj modasına yön veriyor. Mayoda sadeliği tercih eden erkekler için düz tasarlanan modellerin yanı sıra hareketli ve şal desenlerin kullanıldığı koleksiyon maviden turuncaya, sarıdan yeşile, pembeden laciverte yazın her tonunu barındırıyor. Farkı zevklere ve vücut tiplerine göre tasarlanan mayolar uzun ve kısa ve beş cepli olmak üzere üç modelden oluşuyor. Koleksiyondaki tüm mayolar, su tutmayan kumaşı ve çabuk kuruma özelliği ile yazın enerjisini ikiye katlıyor.

 

Baba-oğul aynı giyinmek isteyenler için cıvıl cıvıl seçenekler Vakkorama H2O’da

Vakkorama H2O, baba-oğul konsepti  tarz sahibi babaların tarz sahibi minik oğulları ile bir örnek giyinebilmeleri için cıvıl cıvıl bir koleksiyon sunuyor. Babalara özel desen ve renklerde sunulan şortların küçük bedenlerdeki çocuk modelleri, bu yaz sahillerde en çok karşılaşacağımız mayolar olacak.

Vakkorama H2O, zengin mayo koleksiyonun yanı sıra tiril tiril “papertouch” kumaşlarla yaza özel tasarlanmış rengarenk gömlekleriyle de stil sahibi erkeklerin yaz mevsimindeki olmazsa olmazı! Benzersiz bir kumaş kalitesinde, kısa ve uzun kol seçeneğine sahip gömlekler de Vakkorama H2O’larda...   

Vakkoramalar dışında Vakko, Vakko Boutique’ler ve W Collectionlar’da da satışa sunulan H2O mayoları Vakkorama Online Shop’tan da sipariş etmek mümkün.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL