Ana Sayfa Haberler B&G Store’da yeni sezon başlıyor..

B&G Store’da yeni sezon başlıyor..

Türkiye’nin köklü çocuk giyim markalarından biri olan B&G Store yeni ürünleriyle sezona başlıyor.

Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markalarından biri olan ve kendi üretim koleksiyonlarının yanı sıra dünya modasının çocuk giyim sektöründe Patrizia Pepe, Bikkembergs, Guess Kids ve Cesare Paciotti gibi dünyanın önde gelen markalarının çocuk line’larını da aynı çatı altında toplayan B&G Store yeni sezona başlıyor.

Modern mağazacılık anlayışının getirisi olan bir takım önemli unsurları ve detayların önemini savunan yaklaşımı ile ışığından, raf düzenine, satışı yapılan ürünün takibine, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan tavrı ve tüketici ile kurulan samimi, sağlam diyaloğun ilk basamağını oluşturan güler yüzlü elemanları ile mağazalarında yeni bir yaklaşımı savunan B&G Store’da, bahar ayının gelmesiyle birlikte yeni sezon ürünleri mağazalardaki yerlerini almaya başlıyor. 

Bikkembergs markasının da erkek çocuk kıyafetlerinin yanı sıra kız çocuk kıyafet ve aksesuarları da yeni sezonda yerlerini alıyorlar.

B&G Store’da yeni sezonda da Patriza Pepe (Kız), Bikkembergs (Kız-Erkek), Guess Kids (Kız-Erkek),  NBT Jeans (Erkek), Riccione (Kız-Erkek), RCN Sports (Kız-Erkek), BG Baby (Kız-Erkek Bebek), First Line (Kız-Erkek) ve Tyess (Kız) gibi markaların ürünleri bulunuyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL