Ana Sayfa Haberler Kadir DOĞULU ve Elçin SANGU ''Sevdam Alabora''nın Çekimlerinde Donma Tehlikesi Atlattı..

Kadir DOĞULU ve Elçin SANGU ''Sevdam  Alabora''nın  Çekimlerinde  Donma Tehlikesi Atlattı..

Çok Yakında İzleyici İle Buluşacak Olan “Sevdam Alabora” nın Nehir Çekimlerinde Başrol Oyuncuları Kadir Doğulu Ve Elçin Sangu Hayli Zor Anlar Yaşadılar. Kar Sularının Aktığı Nehirdeki Çekimler Sırasında İki Genç Oyuncu Donma Tehlikesi Atlatırken, Sahnelerin Çekiminde Gösterdikleri Performans Göz Doldurdu.

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi endemol’ün yapımcılığını üstlendiği ve 10 şubat salı günü atv ekranında izleyici ile buluşacak olan ‘sevdam alabora’nın çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

 Donma Tehlikesi Atlattılar

Türkiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Köyceğiz’de çekilen ve başrollerini Kadir Doğulu ve Elçin Sangu ile Mustafa Avkıran’nın paylaştığı ‘Sevdam Alabora’nın ilk bölümlerinde yer alan tehlikeli sahneler için özel çekim teknikleri kullanıldı.

 Balıkadamlar Hazır Bekledi!

Balıkadamlar ve sağlık ekibinin hazır bulunduğu çekimlerde tehlikeli sahneler,  Şubat soğuğunda, yaklaşık 6 metre derinliğe ulaşan nehirde gerçekleştirildi.

Nehirde iki saatten fazla süren çekimler sırasında Sevdam Alabora’da ‘Gökhan’ karakterini canlandıran Kadir Doğulu ile ‘Zeynep’ karakterine hayat veren Elçin Sangu, sıfır derecenin altındaki kar sularının aktığı nehirde donma tehlikesi atlattılar.

Doğulu Ve Sangu’dan Müthiş Performans

Dublörün kullanılmadığı “nehir sahnesi”nde Kadir Doğulu, tahta köprüden suya düşen Elçin Sangu’yu buz gibi sudan alarak kıyıya çıkarttı. Birkaç kez tekrarlanan çekimlerde Kadir Doğulu ve Elçin Sangu sık sık kıyafet değiştirmek ve ısınmak zorunda kaldılar. İki genç oyuncunun performansı göz doldurdu.

İddialı Kadro

Yılın en iddialı dizilerinden ‘Sevdam Alabora’da İlker Kızmaz, Gökçe Yanardağ, Başak Parlak, Ayberk Pekcan, Sacide Taşaner, Zeynep Kumral, Mutlu Güney, Aydan Burhan, Şebnem Doğruer gibi birbirinden değerli oyuncular rol alıyor.

Çekimleri Muğla’nın Köyceğiz ilçesine kurulan platoda gerçekleşen dizinin hikayesi ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'a ait.

‘Sevdam Alabora’nın yönetmeliğini ise, ‘Ihlamurlar Altında’, ‘Sultan Makamı’, ‘Bu Kalp Seni Unutur mu’ ‘Dila Hanım’ gibi çok sevilen dizilerden tanıdığımız Aydın Bulut üstlendi.

Merakla beklenen ‘Sevdam Alabora’ ilk bölümü ile 10 Şubat’ta ATV ‘de...

DİZİDEN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ...

Genel Hikaye:

Bir Anadolu kasabasının varlıklı ve saygın ailesinin kızı, ailesinin karşı çıkacağı birine aşık olunca çareyi kaçmakta bulur…  Bu kaçış macerası, yıllara yayılan sırlara, büyük günahlara, dayanılmaz acılara, aile dramına ve birkaç nesli etkileyecek trajik bir hikayeye dönüşür…

 

Künye

Yapım: Endemol Türkiye

Yapımcı: Gökhan Tatarer, H.Hakan Eren

Proje Tasarı/Dramalar Direktörü: Hülya Vural

Yönetici Yapımcı: Özlem Yurtsever

Proje Yapım: Öykü Film/Tekin Doğan

Yönetmen: Aydın Bulut

Hikaye: Eylem Canpolat/Sema Ergenekon

Müzik: Alp Yenier

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL