Ana Sayfa Haberler Fuga Mobilya’nın Sanatçılardan İlham Aldığı Tasarımlarıyla Bach Tv Ünitesi Evinizde..

Fuga Mobilya’nın  Sanatçılardan İlham Aldığı Tasarımlarıyla Bach Tv Ünitesi Evinizde..

Modern mobilyalara özgün tasarımlarıyla hayat veren Fuga Mobilya, yüzyılın sanatçılarından ilham aldığı tasarımlarıyla, sanatı yaşam alanlarının güzelliğine yansıtıyor. Fuga Mobilya’nın Bach TV ünitesi dünyaca ünlü Alman barok müzik bestecisi Sebastian Bach’tan esinlenerek tasarlanmasıyla farklılaşıyor.

Bach TV ünitesi parmak izi tutmuyor

Bach TV ünitesi; doğal ceviz kaplama malzemesi, gömme kulp gibi ayırt edici özellikleriyle dikkat çeken ünite, kullanılan özel boyası sayesinde parmak izi bırakmaması ile yeni sezonun en beğenilen modelleri arasında yer alacak. Modüler sisteme sahip 69x138’lik iki modülü, metal raf bölmeleri, ceviz gövdesi, kütüphane ve raf sistemleri istenilen ölçüde ayarlanabilmesiyle beğeni kazanıyor. 2014 MOBSAD Tasarım Yarışması’nda En İyi Modern Oturma Grubu birinciliği alınan Bach TV ünitesi ve Gaudi koltuk takımı birlikteyken en çok tercih edilen modeller oluyor.

Estetik görünümüyle olduğu kadar fonksiyonelliğiyle dikkat çeken Fuga Mobilya’nın ödüllü Bach TV ünitesi ile siz de sanatın yansımasını evlerinize taşıyabilirsiniz.

http://fugamobilya.com

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL