Ana Sayfa Haberler Le Grand Blue İle Okyanusun Derinliklerine Yolculuk...

Le Grand Blue İle Okyanusun Derinliklerine Yolculuk...

Sıra Dışı Kadınların Mücevherde Tercihi Olan Roberto Bravo, Okyanusun Derinliklerinden İlham Alarak Hazırladığı Le Grand Blue Koleksiyonu’nu Mücevher Sevenlerin Beğenisine Sunuyor.
Roberto Bravo, Le Grand Blue Koleksiyonu İle Kadınları, İçinde Binlerce Canlıyı Ve Doğanın En Güzel Renklerini Barındıran Okyanusun Derinliklerine Yolculuğa Çıkarıyor.
Her Koleksiyonu İle Sıra Dışı Tasarımlara İmza Atan Roberto Bravo, Okyanusun Derinliklerinden İlham Alarak Hazırladığı Le Grand Blue Koleksiyonu İle Sıra Dışı Kadınları Okyanusun Renkli Derinliklerine Götürüyor.

İçinde Binlerce Canlıyı Ve Doğanın En Güzel Renklerini Bulunduran Derinlikler Roberto Bravo Tasarımlarında Yeniden Hayat Buluyor. Tasarımlar Arasında Bulunan Yosun, Balık, Mercan Figürlerinin Yer Aldığı Koleksiyon Kadınların Yaz Sezonunda Vazgeçilmezi Oluyor.
Berrak Ve Temiz Düşünceleri Simgeleyen Safir, Aşkta Bağlılığı Ve Eşsizliği Gösteren İnci, Ruhsal Duyguları Güçlendiren Mercan Taşları İle Hazırlanan, Okyanusun Derinliklerini Yansıtan Kolye, Bileklik Ve Küpeler Yazın Enerjisiyle Birleşiyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL