Ana Sayfa Haberler Alabora, Bu Akşam Saat 21.00’de Başlıyor..

Alabora, Bu Akşam Saat 21.00’de Başlıyor..

Alabora’da her hafta başında bir ceza oyunu oynanacak. Kaybeden taraf için süper lüks tekne hayatı kabusa dönecek. Kaybedenler Bodrum’un 40 derece sıcağı altında denize giremeyecek, karşı tarafa hizmet edecek, yemekleri yapacak, bulaşıkları yıkayacak ve teknenin temizliğinden sorumlu olacak. Kazanan taraf içinse hafta tam bir tatil havasında geçecek.

KIZLAR ERKEKLERE ERKEKLER KIZLARA MUHTAÇ

Alabora’da Kızlar ve erkekler iki ayrı takım. Ancak ödül kazanabilmek ve teknede kalabilmek için taraflar aynı zamanda birbirlerine muhtaç.

KORUNMA VE KORUMA OYUNU

Takımların kendi aralarında oynayacakları oyunlar sonrasında birinci olanlar, o hafta elenmeme garantisini alacak ve karşı taraftan da bir kişiyi koruma altına alma hakkını kazanacak. Bu yüzden kızlar ve erkekler bir yandan karşı tarafla rekabet halindeyken diğer yandan da rakipleriyle iyi geçinmek zorunda.

YÜZ YÜZE OYLAMA

Alabora’da final akşamlarındaysa çok sürpriz bir oylama var. Yarışmacılar tekneden ayrılmasını istedikleri kişilerin isimlerini herkesin içinde rakiplerinin yüzüne karşı açıklayacak.Yüz yüze yapılacak olan bu oylama sonrasında iki ayrı takımdan en fazla oyu alan kişiler final oyunu oynayacak. Bu oyunu kaybeden yarışmacı tekneye veda edecek.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL