Ana Sayfa Haberler Medcezir’de Rol Alma Şansı Kazandırıyor!...

Medcezir’de Rol Alma Şansı Kazandırıyor!...

Elidor’un Medcezir Dizisi İle İşbirliği, Kullanıcılarına Çok Özel Deneyimler Kazandırmaya Devam Ediyor. Elidor Yeni Yarışmasıyla, Kullanıcılarına Türkiye’nin Sevilen Dizisi Medcezir’de Rol Alma Şansını Veriyor.
Herhangi Bir Elidor Ürünüyle Çektiği Selfie Fotoğrafını Facebook’ta Paylaşanlar,  Medcezir Dizisinde Rol Alma Şansı Kazanacaklar.
Türkiye’nin En Sevilen Saç Bakım Markası Elidor, Medcezir Dizisi İle Yaptığı İşbirliği İle Bu Özel Deneyimlerden Birini Daha Tüketicilerine Sunuyor. Şimdi Elidor İle Selfie Fotoğrafını Çekerek Paylaşıma Açanlar  Medcezir Dizisinde Rol Alma Şansını Yakalayacaklar.  
Yarışmaya Katılmak İçin Yapılması Gerekenler; Herhangi Bir Elidor Ürünü İle Selfie Fotoğraf Çekmek, Elidor Facebook Sayfasına Yüklemek Ve Fotoğrafın Beğeni Toplamasını Beklemek… En Fazla Beğeni Toplayan 3 Fotoğrafın Sahibi Yarışmayı Kazanarak Büyük Ödül Olan Medcezir Setiyle Tanışacaklar. Temmuz Ayında Sonuçları Açıklanacak Olan Yarışma Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin, Elidor’un Facebook Sayfasını Ziyarete Edebilirsiniz.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL