Ana Sayfa Haberler Endemol Türkiye Dizi Sektörüne İki Büyük Aşk Hikayesi İle Giriyor...

Endemol Türkiye Dizi Sektörüne  İki Büyük Aşk Hikayesi İle Giriyor...

Dünyanın En Büyük Bağımsız Format Ve Yapım Şirketi Endemol, Türkiye’de Büyüme Hedefine Yönelik Sağlam Adımlar Atmaya Devam Ediyor. Endemol Türkiye İki Dev Dizi Projesini Hayata Geçirmeye Hazırlanıyor. Tutkulu Fakat O Kadar Da İmkansız Bir Aşk Hikayesinin İşlendiği İlk Dizinin Başrollerini Nurgül Yeşilçay Ve Erkan Petekkaya Paylaşacak. Endemol’ün 2015 Yılı İçin Hazırladığı Projelerden Biri İse Murat Yıldırım Ve Cansu Dere’nin Başrollerini Paylaşacakları Ve 1940’lı Yıllarda  Konu Edileceği Bir Başka Aşk Hikayesi.

Yeni Sezonun Favori Çifti Nurgül Yeşilçay Ve Erkan Petekkaya Olacak!

Beyaz Perdenin Ve Ekranların İki Dev İsmi, Nurgül Yeşilçay Ve Erkan Petekkaya’yı Bir Araya Getiren Ve Tutkulu Bir Aşkın Konu Edildiği İlk Dizi Yeni Sezonda Star Tv’de Yayınlanacak. İstanbul’un Kurtuluş Semtinde Bir Çeyiz Dükkanında Mütevazi Şartlarda Hayatını Sürdüren Gülseren Ve Kentin En Prestijli Restoran Zincirinin Sahibi Cihan’ın Sıra Dışı Fakat Olanaksız Aşk Hikayeleri Sezonun En İddialı Yapımları Arasında Yerini Alacak.Aliye, Bin Bir Gece, Aşk Ve Ceza Gibi İzlenme Rekorları Kıran Yapımların Senaristi Yıldız Tunç’un Kaleme Aldığı Dizinin Yönetici Yapımcılığını Halil İle Menekşe, Yaprak Dökümü Gibi Önemli Projelerle Adını Duyuran Özlem Yurtsever Üstleniyor. Projenin Yönetmen Koltuğunda İse Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan Gibi Dizilere İmza Atan Ödüllü Yönetmen Cevdet Mercan Oturuyor.

Cansu Dere Ve Murat Yıldırım İle Geçmişe Yolculuk

Endemol Türkiye Yönetimi, Yayınlandığı Dönemde Fenomen Haline Gelen Ezel’in Senaristleri Kerem Deren Ve Pınar Bulut Deren’in Bir Projesi İçin De Kolları Sıvadı. Cansu Dere Ve Murat Yıldırım İle Anlaşan Endemol Türkiye Yönetimi, Dizinin 1940’larda Geçen Bir İhtiras Dolu Aşk Hikayesini Konu Alacağını Açıkladı.

Endemol, İlk Kez Bu Sezon Türk Dizi Pazarında Da Aktif Rol Oynayacak

Yakın Gelecekte Yeni Birçok Projeyi Hayata Geçirmeyi Hedefleyen Endemol Türkiye Sektörün Önemli Kreatifleri İle Uzun Vadeli Kontratlar İmzaladı. Dizi Dünyasının En Önemli Senaristlerinden Yıldız Tunç, Yeni Ve Parlak Kalemlerinden Berrin Tekdemir Ve Ceylan Güleç İle Anlaşma Yapan Endemol, 2015 Yılının Mayıs Ayında Yerli Bir Sinema Filmi Projesini, 2016 Yılında İse Uluslararası Bir Sinema Projesini Hayata Geçirmeyi Planlıyor. Endemol Türkiye Ekranların Fenomen Yarışmaları Mehmet Ali Erbil İle Eyvah Düşüyorum Ve Mesut Yar İle Canlı Para’nın Yanı Sıra Dizi Sektörüne De Sağlam Adımlarla Girmeye Hazırlanıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL