Ana Sayfa Haberler Güzel Köylü Yeni Bölümüyle Bu Akşam Star Tv Ekranında…

Güzel Köylü Yeni Bölümüyle Bu Akşam Star Tv Ekranında…

İstanbul'un Keşmekeşinden Bunalan Gül (Gizem Karaca) Yeter Artık Deyip İstanbul’u Terk Edip Muğla’ya, Güzelköy’e Yerleşiyor. Gül’ün İstanbul’u Terk Edişindeki Tek Neden Elbette Bu Değil. Çünkü Evlilik Hazırlığı Yaptığı Sevgilisi Kaan’ın (Mehmet Ali Nuroğlu) İhanetine Uğradığını Düşünüyor. Dünyası Yıkılan Gül’e Aynı Gün Güzel Köy’den İstanbul’a Gelen Cemal (Berk Cankat) Tarafından Bir Mektup Getiriliyor. Gül Mektubu Okuyunca Güzelköy’de Yaşayan Ve Babaannesi Olduğu İddia Edilen Bir Kadından, Sultan Ana’nın (Zerrin Sümer) Varlığından Haberdar Oluyor. Zaten İstanbul’dan Kaçıp Gitmek İsteyen Gül’de, Cemal’in Getirdiği Mektup Rehber Oluyor.

Tam Bir Kentli Olarak Yetişmiş Olan Gül, Köye Geldiğinde Kendisini Yeni Bir Kaosun İçerisinde Buluyor. Çünkü Cemal, Babası Hüsnü’nün (Ahmet Mümtaz Taylan) Zoruyla Evlendirilmek İstediği Köylü Kızı Kamuran’a (Esin Civangil) Nikah Masasında ‘Hayır’ Diyor Ve Köy Karışıyor. İstanbul’un Karmaşasından Kaçıp Huzura Gittiğini Sanan Gül, Daha Da Karmaşık Bir Yere Geldiğini Sanınca Geri Dönmek İstiyor Ancak Bu Sefer De İstanbullu Sevgilisi Kaan’ın Peşinden Köye Geldiğini Görünce O’na İnat Köyde Yaşamaya Karar Veriyor.

Zamanla Aslında Köyün Çok Da Güzel Bir Yer Olduğunu Anlayan Gül, Köylü Cemal’e Gönlünü Kaptırınca Olanlar Oluyor. Cemal’in Nikah Masasında Hayır Demesinin Sebebinin De Kendisi Olduğunu Öğrenince Köyde Dillere Destan Yepyeni Bir Aşk Başlıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL