Ana Sayfa Haberler Havuz Modelleri İle Haşema Yazın Gözdesi Olacak...

Havuz Modelleri İle Haşema Yazın Gözdesi Olacak...

Haşema, Bu Yaz Da Rengarenk Koleksiyonları Ve Göz Alıcı Modelleri İle Tatil Bavullarının Vazgeçilmezi Oluyor. Kendine Özgü Modelleri İle Haşema Kadınının Özgürlüğünü Ön Plana Çıkartan Marka, 2014 Yılında “Daha Çok Özgürlük, Daha Çok Spor” Mottosu İle Tüketicisiyle Buluşuyor.
Alternatif Mayolar Ve Havuz Modelleri Haşema Kadınının Favorisi Olmaya Devam Ederken Bay Ve Bayan Eşofmanlar, Tatili Daha Sportif Ve Daha Enerjik Hale Getiriyor. Haşema Kadını, Özellikle Havuz Modeli İle Deniz Ve Güneşin Keyfini Doyasıya Çıkartıyor. Aqua Zero ( Su İticilik-Su Tutmazlık) Özelliği İle Bu Mayolar 2014’te Kadınların Özellikle Tercih Ettikleri Modellerin Başında Geliyor.  
Haşema Erkeği, Tatilde Rahatlığından Ve Sağlığından Ödün Vermemeye Devam Ediyor. Özellikle Cildi Güneş Işınlarına Karşı Hassas Olan Erkekler İçin Üretilen T-Bronz Modeli T-Shirt’ler, Vücudu Güneşin Zararlı Işınlarından Koruyarak Bronzlaştırıcı Özelliğini Kaybetmeden Hem Bronzlaşabilmeyi Hem De Sağlıklı Kalabilmeyi Sağlıyor. Bu Özelliğinden Dolayı Bu Modeller Gezerken Veya Alışveriş Yaparken De Bronzlaşmak İsteyen Bayların Gözdesi.
Her Yıl Modellerine Ve Teknolojisine Yenilikler Ekleyen Haşema, Sadece Alternatif Mayo Tüketicilerinin Değil, Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyen Tüm Kadınların Gözdesi Olmaya Devam Ediyor. 

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL