Ana Sayfa Haberler Atlasjet’ten 70 TL Harcamaya, 20 TL İade...

Atlasjet’ten 70 TL Harcamaya, 20 TL İade...

Atlasjet’ten BKM Express Ödeme Seçeneğiyle 70 TL Ve Üzeri Değerinde Bilet
Alanlar, Harcamalarının 20 TL'sini İade Alıyor. Sınırlı Bir Süre Boyunca Geçerli Olan Kampanyadan Yararlanmak İçin Yolcuların Tek Yapması Gereken BKM Express'e Üye Olmak Ve Biletlerini Atlasjet’in İnternet Sitesinden Ya Da  Mobil Site Ve Uygulamalarından BKM Express Ödeme Türü Kullanarak Satın Almak.
 
Yolcusunu En Çok Seven Havayolu Atlasjet, BKM Express İş Birliği İle Yolcularına Yeni Bir Kampanya Sunuyor. 17 Temmuz 2014 Tarihine Kadar, Atlasjet’in İnternet Sitesi Www.Atlasjet.Com ’Dan, Mobil Sitesinden Veya İos Ve Android Uygulamaları Üzerinden   BKM Express’e Dahil Olan 15 Bankanın Bireysel Veya Ticari Kredi Kartlarıyla Tek Harcamada 70 TL Ve Üzeri Bilet Alan Yolcular 20 TL İade Alıyor.
 
Atlasjet’in Hem Yurt İçi Hem Yurt Dışı Uçak Biletlerinde Geçerli Olan Kampanya Kapsamında Bilet Alan Yolcular, Seyahatleri Boyunca Ekonomiplus’ta Sunulan 77cm Koltuk Aralıkları, Ücretsiz Zengin İkramlar, Ücretsiz Koltuk  Seçimi, 20 Kg Bagaj Taşıma Hakkı, Pek Çok Şehirde Havalimanına Ücretsiz Otobüs Servisi Gibi Hizmetlerden Yararlanmaya Devam Ediyor.
 
Kontentanj Sınırı Olan Kampanyadan Yararlanmak İçin Yolcuların BKM Express’e Üye Olması Gerekiyor. Her Kişi İçin Bir Kere Ve İlk Bilet Alımlarında Geçerli Olan Kampanyanın İadeleri 1 Ağustos 2014 Tarihinde Banka Tarafından Yapılıyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL