Ana Sayfa Haberler Şehrin Moda Hikayesini Batik By Özgür Masur Lidyana.Com’da Yazıyor..

Şehrin Moda Hikayesini Batik By Özgür Masur Lidyana.Com’da Yazıyor..

Moda ve tasarım alanında Türkiye’nin fark yaratan online alışveriş sitesi Lidyana.com, Batik by Özgür Masur koleksiyonu ile lüksün karşı konulmaz cazibesini gecelere, kokteyllere ve davetlere taşıyor!


Özgür Masur, koleksiyonu ile kadınların içindeki zarafeti ve lüksü ortaya çıkararak 2014 yazına damga vuracak. 30 parçadan oluşan bu koleksiyonunda tasarımcı enerjisini şehirden alan, iş hayatından davetlere, hafta içinden hafta sonu aktivitelerine uzanan tasarımlarla stil sahibi kadınlar için şehrin moda hikâyesini yazıyor.

Batik By Özgür Masur koleksiyonu hem gece hem de gündüz giyilebilecek parçalardan oluşuyor. Gece ve kokteyl elbiselerinin yanı sıra bluzlar ve ceketlerin de yer aldığı farklı kombin alternatifleri sunan koleksiyonun en hit parçaları arasında ise uzun gece elbiseleri yer alıyor. Zarif ve elegan çizgilerin gri, mavi, kayısı, vişneçürüğü, lacivert ve kırmızı renkleriyle harmanlanmasından ortaya çıkan koleksiyonda krep ve şifonlar öne çıkan detaylar olarak göze çarpıyor. El işçiliği ile de genç bir görünüm kazanan elbiseler aynı zamanda mezuniyet törenlerinde de ilk tercihler arasında yer alacak.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL