Ana Sayfa Haberler Forever New’in Blue Valentıne Koleksiyonu Akdeniz Havasını Sokaklara Taşıyor!

Forever New’in Blue Valentıne Koleksiyonu Akdeniz Havasını Sokaklara Taşıyor!

Forever New, gökyüzünün maviliğiyle beyaz yapıların bir araya geldiği coğrafyadan esinlenerek hazırlanan yeni koleksiyonuyla sizleri Akdeniz yolcuğuna çıkarmaya hazırlanıyor.

Blue Valentine, floral ve geometrik desenleri Akdeniz’e has mozaikle buluşturuyor. Koleksiyon, pastel renkleri metalik tonlarla bir araya getiriyor. Damask desenlerin yer aldığı koleksiyonda yaz mevsiminin vazgeçilmezi jakar kumaş ön planda. Feminen tarzın temsilcisi elbiselerde kullanılan floral desenler, ışık saçan siluetler yaratıyor.

Gösterişli parçaların kilit rol oynadığı sezonda beyazın ağırlıklı olarak kullanıldığı kaftan modelleri de dikkat çekiyor. Yaz aylarına hafif bir his katan dalgalı maksi elbiseler, metal detaylı sandalet ve aksesuarlarla birlikte karşımıza çıkıyor.

Yaz mevsiminin klasiği straples elbiseler feminen tarza vurgu yaparken, nakış desenleriyle canlandırılan organze kumaşlarsa cazibe kaynağı. Mavinin yanı sıra sarı tonları yazın gelişini müjdeliyor. Denimin ön plana çıktığı koleksiyonda salopet modelleri de önemli rol oynuyor.

YORUMLAR

Web sitemizde yorumlar yapabilmek için buraya tıklayarak üye girişinizi yapmalısınız.
Henüz üye değilseniz, kısa üyelik formumuzu buradan doldurabilirsiniz.

EN GÜNCEL